Як знизити ймовірність перегріву комп’ютера до мінімуму? Обслуговування ПК —


У літню пору деякі комп’ютери, без обслуговування або ж отримували поганий догляд, мають властивість небезпечно перегріватися. Якщо не вжити термінових заходів, то через перегрів ви можете позбутися будь-якої частина дорогого комп’ютера. При чому якщо говорити про ноутбуки, то в цьому випадку ви помітите надмірне нагрівання, але якщо це ПК, то він як правило розташований біля столу або в столі і ви не знаєте «як він себе почуває». Всього цього можна уникнути, якщо користувач навчиться правильно доглядати за власною комп’ютерною технікою або ж перекласти цю відповідальність за обслуговування в руки фахівців з https://ivit.pro/it-uslugi/obsluzhivanie-kompyuterov/.

На що звернути увагу в першу чергу і що такий обслуговування ПК?

Для початку потрібно подивитися на стан проводів. Буде краще якщо їх зібрати в єдині пучки і зафіксувати спеціальними пластиковими хомутами, які можна знайти в будь-якому комп’ютерному (авто, будівельному) магазині. В останньому випадку повітряна циркуляція всередині процесорного блоку радикально збільшиться і процесор, відеокарта, чіпсет укупі жорстким диском буде охолоджуватися набагато ефективніше.

Якщо старий вентилятор періодично не вмикається або видає шум, то краще його зняти і замінити новим, якщо ви любите навантажити Ваш процесор по максимуму, то банальна заміна може не врятувати, потрібно вибрати хороший радіатор в зборі з кольором. Але часом деякі вентилятори, навіть нові, можуть не включатися. Тому краще не економити на системі охолодження і купувати вентилятори в фірмових магазинах. Якщо використовується рідинна система охолодження, то її краще не розбирати власними силами і віддати в спеціалізовану майстерню.

Часом перегрів процесора пов’язаний зі старою термопастой, яка має властивість пересихати з плином часу. Краще купити нову пасту. Вибрати потрібний обсяг досить просто — вона продається як в шприцах, так і в невеликих пластикових пакетах, розрахованих на одноразове застосування. Вартість такого пакетика мінімальна, але вона дозволяє процесору не перегріватися при працюючому вентиляторі.

Обов’язково потрібно очищати процесор від кімнатного пилу. Для цього випадку рекомендується скористатися потужним циклоном або Мешковим пилососом, який встановлюється в максимально можливий режим. Щоб ефективність прибирання виявилася максимальною, рекомендується використовувати вузькі насадки. І обов’язково потрібно ретельно пилососити БП комп’ютера, в якому накопичується багато пилу. Якщо всі ці прості операції проводити на регулярній основі, то можна бути впевненим, що потужний комп’ютер жодним чином не буде перегріватися навіть при відносно високій температурі в кімнаті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector