Як збільшити кількість кроків гучності в галактиці Примітка 9

Для деяких клавіш регулювання гучності Galaxy Note 9 не має достатньо кроків між тихою та максимальною гучністю. Ми всі маємо різні переваги гучності, і більша кількість кроків дорівнює більш точному регулюванню гучності. Добре, що ми можемо принаймні налаштувати його на мультимедійний том.

Компанія Samsung створила програму, яка дозволяє користувачам Galaxy Note 9 регулювати кількість кроків для гучності медіа. За допомогою цієї програми можна збільшити кількість кроків у десять разів більше, ніж за замовчуванням. Хоча більшості ніколи не буде потрібно так багато кроків, є діапазон, який дозволяє отримати потрібну кількість грошей.

Крок 1: Встановіть SoundAssistant

Щоб розпочати роботу, потрібно мати програму Samsung SoundAssistant, розроблену компанією Samsung. Програма безкоштовна та доступна в магазині Google Play.

 • Посилання для відтворення магазину: SoundAssistant (безкоштовно)

Крок 2. Збільшення кроків гучності медіа

Знову ж таки, це додаток лише збільшить кількість кроків гучності для мультимедійного обсягу, а не мелодії дзвінка. Ви можете змінити налаштування так, щоб обсяг мультимедіа контролювався за замовчуванням за допомогою посилання нижче.

 • Не пропускайте: встановіть кнопки регулювання гучності

Відкрийте програму SoundAssistant і виберіть «Додаткові параметри». Ви побачите опцію «Змінити гучність кроку» за допомогою повзунка під ним. Перш ніж адаптувати цей слайдер, дозвольте мені пояснити, як він працює.

Уявіть, що обсяг медіа змінюється від 0 до найнижчого значення до 150 при найвищому значенні. За замовчуванням повзунок має значення десятого, що означає, що кожне натискання є кроком 10, так що ви повинні натиснути клавішу 15 разів, щоб перейти від вимкнення звуку до максимального. Якщо змінювати цей повзунок на 1, наприклад, потрібно натиснути клавішу перемикання 150 разів, щоб запустити весь діапазон. З нашою Galaxy Note 9 від Verizon ми досягли 5, що дало нам 30 кроків.

Якщо ви все ще плутаєтеся, ось невеликий аркуш завантаження, який я стимулював, і який показує, скільки кроків можна отримати для кожного налаштування повзунка в SoundAssistant.

 1. 150 кроків
 2. 75 кроків
 3. 50 кроків
 4. 38 кроків
 5. 30 кроків
 6. 25 кроків
 7. 21 крок
 8. 19 кроків
 9. 17 кроків
 10. 15 кроків

SoundAssistant має багато інших інструментів, які допоможуть вам керувати гучністю звуку Galaxy Note 9. Ви можете контролювати гучність для конкретних додатків, регулювати звук відповідно до часу доби і відтворювати звук з двох різних джерел одночасно. Скільки томів ви віддаєте перевагу? Дайте нам знати в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector