Як закріпити повідомлення в бесіді в ВК

Користувачі соціальної мережі ВКонтакте мають можливість створювати конференцію зі списку своїх друзів. Тут можуть спілкуватися до 30 учасників одночасно. Кожен співрозмовник може запросити на розмову тільки тих людей, які знаходяться у нього в друзях. Змінювати окремі настройки тут можуть не тільки творці чату, а й його учасники. Розглянемо основні можливості чату і дізнаємося, яким чином можна закріплювати повідомлення в бесіді в ВК.

Як створити бесіду в ВК

Бесіда в ВК — дуже корисний модуль. Сюди можна додавати своїх співробітників для обговорення різних тем, що стосуються загального підприємства або друзів, щоб обговорити майбутній пікнік на вихідних. Для створення бесіди потрібно зайти на сторінку користувача, потім вибрати «Повідомлення» в загальному меню зліва і зробити клік на вкладці «Нове повідомлення».

 1. У формі, яка з’явиться перед вами, потрібно додати як мінімум двох співрозмовників.
  Додавання друзів в бесіду

  Додавання друзів в бесіду

  Натисніть кнопку «Створити бесіду» внизу сторінки. Дочекайтеся завершення процесу створення бесіди. Зазвичай він займає кілька хвилин.

 2. Друзів можна запрошувати зі списку по черзі.
 3. Заповніть інші поля: тема, повідомлення.

Коли в розмові виявиться 20 учасників, кнопка «Додати» пропаде. Але можливість запрошувати друзів на розмову залишиться. Це можна буде зробити вручну. Для цього надрукуйте ім’я нового учасника в верхньому рядку або запросіть його за допомогою посилання на бесіду в меню.

Закріплення повідомлення в бесіді у ВКонтакте

Іноді необхідно прикріпити важливе повідомлення для всіх, щоб воно не загубилося серед десятків і сотень інших, менш важливих постів. У бесіді ВКонтакте є така можливість. Але закріпити можна тільки одне повідомлення для однієї бесіди. Якщо спробувати прикріпити нове, то воно замінить попередню. Після прикріплення повідомлення, його можна відкріпити в будь-який момент. Робиться це в меню поточної бесіди.

Закріпити будь-яке повідомлення в бесіді в ВК досить просто. Для цього потрібно вибрати посаду і натиснути на піктограму гвоздика на панелі вгорі, поряд з піктограмою у формі зірки «Повідомити про важливе».

Кнопка для закріплення повідомлення в бесіді ВК

Кнопка для закріплення повідомлення в бесіді ВК

Так само можна прикріпити повідомлення в бесіді і в мобільній версії ВКонтакте. Прикріплене повідомлення за будь-яких обставин буде знаходитися зверху сторінки, а решта повідомлення будуть розташовуватися під ним.

Як додати співрозмовника

Є кілька способів запрошення учасників до розмови в соц. мережі. Ви можете використовувати меню бесіди.

 1. Для цього натисніть на меню у верхній частині сторінки і виберіть перший пункт «Додати співрозмовника».
 2. Після відкриття вікна зі списком ваших друзів, потрібно вибрати учасника, встановивши прапорець навпроти його імені.

Додати друзів в бесіду в ВК

Додати друзів в бесіду в ВК

Для запрошення в бесіду своїх друзів іншим способом, є спеціальний пункт меню бесіди — «Посилання на бесіду».

Запрошення друзів в бесіду за посиланням

Запрошення друзів в бесіду за посиланням

Натисніть на нього. Відкриється невелике вікно з посиланням. Її потрібно скопіювати і вставити в повідомленнях зі своїми друзями. По ній вони потраплять на сторінку бесіди.

Чи виявиться корисним для вас: Як можна назвати розмову в ВК з друзями смішно.

Можливості користувача в бесіді в ВК

Кожен учасник бесіди може:

 • змінювати ім’я бесіди, в меню це пункт «Змінити назву бесіди»;
 • ознайомитися з усіма файлами в бесіді, які були прикріплені раніше іншими учасниками;
 • запрошувати інших учасників (зі свого списку друзів);
 • встановлювати аватар бесіди, змінювати зображення;
 • фіксувати повідомлення в бесіді;
 • ввімкнути або вимкнути повідомлення про нові повідомлення для цієї бесіди;
 • залишати бесіду.

Видалити одного зі співрозмовників просто. Для цього необхідно відкрити сторінку всіх учасників чату. Навпроти кожного стоїть хрестик. Це кнопка для видалення співрозмовника. Але видалити можна тільки тих, кого користувач додав сам.

Видалення учасника з бесіди

Видалення учасника з бесіди

Якщо користувач самостійно покинув бесіду, то завжди є спосіб повернутися в неї. Навіть якщо ви видалили всю переписку. Для цього знову відкриваємо бесіду і вибираємо в меню пункт «Повернутися в бесіду». Після цього ви знову повноправний учасник цього чату. Якщо листування була видалена повністю, то потрібно вставити в рядок браузера наступне посилання: http://vk.com/im?sel=c3. Цифра вказує на номер бесіди. Краще, звичайно ж, запам’ятати цей номер будучи ще учасником. Якщо у вас немає цього номера, то доведеться його вгадувати, змінюючи кожного разу тільки число на кінці посилання.

Меню бесіди

Багато з пунктів меню бесіди ми вже розглянули. Залишилося згадати залишилися. Якщо чат вийшов великим, а повідомлень в ньому перевалило за кілька сотень, ви можете скористатися пошуком по історії повідомлень. Для цього виберіть відповідний пункт в меню.

Закріплене повідомлення в деяких випадках може бути приховано. Коли ви оберете пункт «Приховати закріплені повідомлення» в меню, воно зникне з чату. Повернути його можна в цьому ж пункті. Якщо повідомлення в бесіді вже не потрібні, їх можна видалити всі одним натисканням пункту «Очистити історію повідомлень». Після цього ви зможете закріпити нове повідомлення в бесіді в ВК і продовжити обговорення з друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector