Як включити нову, темну, рукописну тему Android 9.0 Pie на вашому Google Pixel

Android 9.0 Pie тепер доступний для встановлення на власних піксельних пристроях Google і кількох інших телефонах. Новий реліз має досить приховану настройку, яка дозволяє вмикати темну тему системи, яка змінює зовнішній вигляд панелі швидких налаштувань та інших меню.

Це схоже на тему автоматичної системи, яка була введена в Android 8.1 Oreo, але вам більше не потрібно використовувати чорну або темну шпалеру для її запуску. Замість цього ви можете вручну вибрати світлу тему, темну тему або існуючу автотему.

Щоб спробувати, переконайтеся, що ви використовуєте останню версію Android Pie, потім перейдіть до головного меню «Налаштування телефону» та виберіть «Переглянути». Звідти натисніть «Додатково», щоб розширити кілька додаткових параметрів. Внизу є тема «Пристрій» — торкніться її, потім виберіть тему «Автоматична», «Світла» або «Темна».

Меню «Налаштування» не змінює кольорів або будь-яких програм. Але є ще багато місць, де є темна тема. Перевірте їх нижче!

Швидкі налаштування

Google Асистент

Прикладний ящик

Меню гучності

Меню живлення

Ви знайшли інше меню, на яке впливає нова темна настройка теми в Android 9.0? Якщо так, будь ласка, повідомте нам про це в розділі «Коментарі» нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector