Як отримати оцінки IMDb у програмі Netflix для Android

Мені не потрібно нагадувати, що Netflix є священним бастіоном як зовнішнього, так і оригінального вмісту. Я, напевно, не треба нагадувати, що система рейтингів Netflix марна. Вона пропонує вміст на основі того, скільки ви хочете, на відміну від того, наскільки висока вона оцінюється. Зрештою, Netflix не визнає, що деякі з власних матеріалів не є хорошими.

Хоча це приємно і все, що Netflix пропонує в засобах масової інформації на основі того, що я бачив у минулому, я більше дбаю про те, як добре він був прийнятий критично. На щастя, існує програма, яка без проблем інжесує класи IMDb в браузерах Android Netflix.

Крок 1. Встановіть флаттер

Перш за все, вам потрібно встановити програму, яка робить все можливим — Flutter за допомогою FrenchTose. Ви можете шукати його в магазині Google Play або просто натиснути на посилання нижче, щоб перейти безпосередньо до неї. Виберіть «Встановити», щоб встановити його, а потім відкрийте.

  • Установіть Flutter безкоштовно у магазині Google Play

Крок 2. Надайте права доступу

Перш ніж використовувати Flutter, ви повинні надати йому права доступу. На щастя, Flutter робить цей процес максимально безболісним.

Коли ви відкриваєте програму вперше, клацніть на нижній кнопці з написом «Активувати тріпотіння», щоб перейти на інший екран. На екрані «Активувати тріпотіння» натисніть кнопку «Відкрити налаштування доступності» внизу. Звідти прокрутіть вниз, поки не з’явиться повідомлення «Показ відео», торкніться його та увімкніть. Тепер поверніться до Флаттера.

Крок 3: Налаштуйте параметри

Після надання прав Flutter поверніться до програми та натисніть «Налаштувати параметри», щоб переглянути доступну опцію. Натиснувши «Керування підтримуваними програмами», можна вибрати програми, які Flutter буде вводити: Netflix, Amazon Prime Video і Google Play Movies TV. У цьому посібнику, переконавшись, що «Netflix» перевірено, це головна проблема, але пам’ятайте, що ви можете використовувати Flutter також для інших. Також на вкладці «Підтримувані програми» можна вибрати час показу рейтингу на екрані (від 1 до 10 секунд).

Якщо ви виберете «Керування даними», ви можете змінити спосіб взаємодії Флаттера з даними. Після зняття опції «Зберегти останній перегляд», Flutter не зберігатиме журнал історії пошуку. Якщо натиснути кнопку «Очистити історію», ви очистите все збережене. Можна також зберегти дані в автономному режимі, якщо хочете, натиснувши «Експорт» або «Імпорт», щоб надіслати попередню історію пошуку Флаттера. Натисніть «Видалити», щоб повністю стерти все.

Якщо у вас є проблеми з зором, увімкніть «Текст в мову», і Флаттер прочитає огляди фільму вголос.

Крок 4: Отримайте оцінки IMDb у програмі Netflix

Тепер ви можете використовувати режим Flutter, щоб отримати IMDb-рейтинги, коли ви перебуваєте в Netflix. Просто відкрийте Netflix і торкніться того, що ви хочете побачити. Flutter покаже рейтинг IMDB праворуч. Ви можете торкнутися X, щоб закрити його або торкнутися рейтингу, щоб відкрити сторінку IMDb. Якщо нічого не робити, банер зникне через деякий час, вибраний на кроці 3.

Тепер у вас є більш повне уявлення про те, що ви дивитеся саме на Netflix, не маючи здогадуватися, що насправді добре, а що ні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector