Нарешті Android Pie дозволяє редагувати скріншоти — ось як це працює

Samsung мав багатий редактор екрану в TouchWiz протягом багатьох років, і Apple навіть додала подібну функцію до iOS 11. Досі система Android відставала в цій області, але врешті-решт була виправлена ​​в Android 9.0.

Редагування скріншотів на Android насправді є інтуїтивним. Щоб розпочати роботу, просто зробіть знімок екрана, як звичайно. Для більшості телефонів (включаючи пристрої Pixel і Nexus), це так само просто, як утримувати кнопки гучності та живлення протягом секунди або двох одночасно.

Після знімання екрана ви побачите нову кнопку сповіщень для сповіщень про голову — це означає «Редагувати». Просто натисніть кнопку «Редагувати», щоб негайно перейти до меню, де можна редагувати знімок екрана.

  • Не пропустіть: Android 9.0 Pie полегшує робити скріншоти — ось як

Ви можете перетягувати рамки, щоб обрізати знімок екрана, а також інструмент «Ручка» і «Виділення». Після вибору одного з них ви можете вибрати колір, який ви хочете намалювати. Немає інструменту для розміщення наклейок або стрілок на скріншоті, але це набагато краще, ніж те, з чим ми працювали (нічого).

Після редагування натисніть «Зберегти», щоб зберегти копію редагованого знімка екрана на телефоні, або натисніть «Надіслати», щоб надіслати його через сумісну службу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector