Як додати або прибрати ярлик Скайпу на робочому столі або панелі завдань

Плитки на екрані Windows

Skype — сучасне додаток, яке дозволяє здійснювати дзвінки, відправляти текстові та мультимедійні повідомлення без обмежень у часі і відстані. Для швидкого доступу до додатка, необхідно щоб ярлик перебував на робочому столі або панелі завдань комп’ютера. Розглянемо як правильно це зробити.

Як додати або прибрати ярлик Скайпу на робочому столі

Перш ніж перейти до процедури додавання ярлика Skype, необхідно перевірити, чи була встановлена ​​програма на пристрої. Щоб це перевірити, користувачеві доведеться виконати такі послідовні дії:

 1. Внизу екрана комп’ютера клацніть на кнопці Пуск.
 2. Виберіть пункт Панель керування і Установка і видалення програм.
 3. Знайдіть Skype.
 4. Якщо ви змогли знайти додаток, значить воно встановлено на комп’ютері. В іншому випадку, знадобиться його встановити.

Після того, як користувач встановив додаток або знайшов його на пристрої, знадобиться знайти папку Skype з установочними файлами. Для цього виконайте такі маніпуляції:

 1. На робочому столі пристрою знайдіть папку Мій комп’ютер, а потім натисніть на диск С.
 2. В папці Programs Files знайдіть підпапку Skype. Як правило, іконка знаходиться в розділі Phone. Далі слід перевірити ярлик дійсно це додаток або просто картинка.
 3. У пункті Тип вказується, що цей ярлик дійсно додаток.

провідник Windows

Іноді папка з файлами може знаходитися не на диску С, а на D або E. А також в іншій папці диска С.

Коли користувач знайшов ярлик програми Skype, його знадобиться перемістити на Робочий стіл. Щоб після перенесення ярлика програма правильно працювала і не довелося встановлювати нову, не можна перетягувати ярлик на Робочий стіл. Такими діями користувач зможе перетягнути лише картинку Skype, але не програми. Правильно це робиться так:

 • Натисніть на ярлик курсором миші і в меню натисніть Створити ярлик. В папці буде знаходитися іконка програми, яку потрібно перенести.
 • Інший спосіб, клікнути мишкою і в списку вибрати Відправити потім на Робочий стіл.

Виконавши всі дії знайдіть значок на екрані монітора і запустіть.

Як додати або прибрати значок Skype на панель задач

Якщо користувачеві заважає значок програми на панелі завдань, то виправити ситуацію можна, змінивши параметр налаштувань або підправити ярлик Skype. У першому випадку, користувачеві знадобиться:

 1. Запустити програму і в меню вибрати Інструменти і Налаштування.
 2. Знайти розділ Додатково та натисніть Розширені налаштування.
 3. Прибрати позначку в квадратику біля напису Чи не прибирати Skype з панелі завдань, коли я мережі і клікнути Зберегти.

Після виконання такої процедури ярлик не буде відображуватися після згортання сторінки запущеної програми. Він буде перебувати в Області сповіщень.

Для редагування ярлика застарілих варіантів програми необхідно виконати:

 1. Мишкою натисніть на значок програми і виберіть Властивості.
 2. Поставте відмітку, яка знаходиться біля напису Запустити в режимі сумісності. У списку користувачеві потрібно вибрати пункт Windows XP і зберегти.

Коли користувач хоче додати ярлик програми Skype на панель задач, то знадобиться провести таку процедуру: на робочому столі знайти Пуск і Всі програми. У який з’явився списку знайдіть Skype. Клацніть по значку і виберіть відправити на робочий стіл. Після цього значок програми можна перетягнути на панель інструментів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector