Iphone 8 vs Galaxy S8.

Iphone 8
iPhone 8 до дати запуску у вересні, імовірно, з’явиться з рядом нових особливостей, включаючи оригінальний дисплей «від краю до краю», подвійну фронтальну камеру з функціональністю 3D-розпізнавання осіб і модернізовані динаміки. Об’єктиви подвійною задньою камери отримають стабілізацію зображення OIS, а OLED-дисплей — сенсори True Tone.

Однак новий смартфон може виявитися позаду в суперництві по одному ключового аспекту — швидкості підключення споживача до мобільних даними. Як повідомляє агентство Bloomberg, це пов’язано з наміром Apple відмовитися від останніх модемів X64 LTE компанії Qualcomm, здатних до блискавичним з’єднанням в 1 гігабіт на секунду.

Подібна відмова приписується давньому небажанню Apple залежати від одного постачальника цього найважливішого компонента iPhone. Наприклад, iPhone 7 використовує модеми Intel і Qualcomm, а це означає, що Apple не зовсім залежить від одного постачальника. Такий підхід допомагає їй задовольняти приголомшливий попит на кожен зі своїх нових смартфонів.

Як припускає Bloomberg, нові гігабітні модеми Intel можуть виявитися недоступними до запуску наступного iPhone. У той же час Apple не вирішується підписати ексклюзивну угоду з Qualcomm через те, що обидва постачальника сьогодні втягнуті в виснажливу юридичну баталію. Тому Apple, очевидно, продовжить використання модемів Intel і Qualcomm. Однак, схоже, вона виключає можливість досягнення гігабітних швидкостей за допомогою Qualcomm X16 LTE щоб уникнути відмінностей у швидкодії між своїми моделями.

Ряд флагманських смартфонів на зразок Samsung Galaxy S8 вже використовують чип цього модему. В результаті на папері, принаймні, прийдешній iPhone може відстати від деяких суперників.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector