iPhone 7? Новини, чутки, вартість, екран, акумулятор

iphone 7
На 2016 рік намічений вихід нової моделі від компанії «Apple» — iPhone 7. Які його основні відмінності від попередніх аналогів і наскільки масштабні зміни внесли виробники?

Дизайн нового смартфона

В першу чергу варто відзначити вдосконалений дизайн. За деякими даними стало відомо, що для створення майбутньої моделі будуть використовувати сплав алюмінію. Також як і всі виробники компанія Apple буде зменшувати цей девайс в товщині. Корпус смартфона буде близько 6 мм в товщину. Ну і останньою новинкою буде відсутність рамки, як це буде реалізовано, йдуть тільки роздуми і офіційних заяв ще не було.

водонепроникне покриття

Згідно з безліччю повідомлень з мережі — Apple запатентувала технологію, що забезпечує своєму новому смартфону повну водонепроникність. Майбутня модель здатна витримати близько півгодини під водою, при цьому, не пошкодивши свої внутрішні компоненти.

Екран у iPhone 7

За багатьма твердженнями нова модель смартфона перейме дисплей з технологією 3D Touch, а роздільна здатність екрану збільшитися до 2540 × 1 440 пікселів.

Апаратне забезпечення

Як можна було очікувати, процесор А9 був замінений на більш досконалий А10, відповідно до цього обсяг ОЗУ піднявся до 3 ГБ. Варто сказати, що змінити апаратну частину смартфона досить складно, тому виробникам залишається, тільки збільшувати обсяги пам’яті і за допомогою програмного забезпечення домагатися більш ефективної роботи процесора. Але якщо збільшити частоту процесора, то внаслідок з цим збільшитися енергоспоживання і відповідно робочі температури, а це вже критично для користувача, тому як смартфон повинен залишатися мобільним пристроєм.

акумулятор

Акумулятор очікуваної моделі також зазнає змін, перетворившись переважно ємнісним. На жаль, його точних характеристик ще не повідомляли. Відомо лише те, що інтервал тривалості роботи апарату в порівнянні з попередніми моделями — зріс, однак якщо врахувати потребу смартфона в енергозабезпеченні за рахунок своєї високої продуктивності збільшиться, то відповідно час роботи може збільшитися зовсім незначно або ж залишитися незмінним.

інновації

Варто відзначити одне найбільш суттєву перевагу — iPhon 7 возомжность буде оснащений мініатюрним проектором, що є новинкою в сфері останніх розробок, проте це стосується не тільки смартфонів у цій компанії, в зв’язку з тим, що Samsung в своїй моделі Galaxy Beam раніше вже представляв такий пристрій. Apple в свою чергу пообіцяла додати своєрідну родзинку і домогтися інноваційного прогресу в цьому питанні.

приблизна вартість

Залежно від остаточної комплектації ціна на дану продукцію варіюється від 650 до 850 доларів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector