Google Chrome 101: розблокування інтерфейсу дизайну матеріалу 2 Інтерфейс користувача з круглими піктограмами та змішаним рядком стану

Протягом багатьох років компанія Google використовувала свій вигляд «Material Design» на Android, але є зміна у «Material Design 2», їхня оновлена ​​версія зосереджена на нових кольорах, іконках та інтервалах.

Новий інтерфейс користувача тепер називається «сучасний дизайн» зараз у Chrome і має округлені кути для деяких елементів, таких як рядок URL і значки, рядок стану ідеально поєднується з поточним веб-сайтом.

Ви можете очікувати, що цей вигляд буде виведений на стабільну версію Chrome як стандартний в найближчому майбутньому, але до цього часу його можна розблокувати зараз на телефонах і планшетах Android.

Раніше вам потрібно було встановити бета-версію, програміста або канарне Chrome, щоб розблокувати цю функцію, але стабільна версія Chrome тепер може отримати доступ до неї — просто переконайтеся, що ваша версія Chrome — 66.0 і більше.

  • Дон, т Miss: Як встановити Chrome Beta на iPhone і Android

Крок 1. Увімкніть прихований прапор

Відкрийте Chrome на своєму смартфоні, а потім знайдіть параметр «Сучасний дизайн Chrome» у меню прапора Chrome.

Крок 2. Перезапустіть Chrome (двічі)

Потім натисніть «Перезапустити зараз». «Коли ви перезавантажуєте Chrome, ви можете не помітити цю зміну одразу, тому що ця зміна вимагає перезавантаження Chrome двічі.

Оскільки вона наразі знаходиться в бета-каналі, можна очікувати, що незабаром з’явиться стабільна версія Chrome.

Які зміни слід відзначити

Щоб дізнатися, що ви отримаєте від нового «Сучасного дизайну» або «Матеріального дизайну 2» у Chrome, подивіться, що увімкнено сторінку з підтримкою та без підтримки.

Перед застосуванням Material Design 2 (ліворуч) і після (справа).

Що стосується перемикача карт, тепер він має білий фон (який також відповідає рядку стану) замість чорного, а кнопка закладки округлюється, як зазначено вище.

Перед застосуванням Material Design 2 (ліворуч) і після (справа).

Це не великі зміни в інтерфейсі користувача, але змін достатньо, щоб задовольнити мене.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector