Гаджети для підлітків. Які необхідні і Чому не можна відмовляти?

гаджети навушники смартфони
Як часто батьки, почувши про те, що їх дитині потрібно щось купити, реагують або вкрай негативно, забороняючи йому взагалі все, або, навпаки, заохочують всі бажання свого чада. Але як знайти золоту середину, щоб не розпестити дитини, але і щоб він не відчував себе обмеженим? Особливо гостро проблема стоїть при виборі та купівлі гаджетів, тому що ціна на них може варіюватися від декількох десятків гривень до кількох тисяч.

Найпоширеніші гаджети, в покупці яких не варто відмовляти!

Перша річ, яку точно потрібно купити підлітку смартфон і сім карту з хорошим тарифним планів для виходу в мережу. Не намагайтеся довести підлітку, що самі користуєтеся старим кнопковим телефоном і що взагалі подібний пристрій спочатку було призначене для вхідних і вихідних смс і дзвінків. На даний момент будь-який користувач повинен мати вихід в інтернет, а для підлітків інтернет зараз виступає як один з каналів соціалізації, позбавляти якого його просто нераціонально. На противагу даних слів можна сказати, що смартфон не обов’язково повинен бути дорогим, а для того щоб швидко підібрати практично ідеальний варіант ми вже не раз рекомендували відмінний спосіб заходимо в магазин http://www.fishki.ua, вибираємо розділ смартфони і за замовчуванням там стоїть сортування «за популярністю». І перші 10 моделей будуть найбільш підходящі і мати найкраще співвідношення ціна / якість.

Ще однією річчю, яку точно варто купити дитині, якщо він про це просить, є навушники. Якщо ви той тип батьків, які й самі не обходяться без них, то тут і говорити нема про що. Але якщо ви вважаєте, що ваше чадо знову «впихнули в вуха ці затички», то постарайтеся прийняти той факт, що музика для вашої дитини — майже частину його життя. Більшість підлітків зараз просто не можуть вийти без навушників на вулицю, оскільки використовують музику як фон.

Поясніть дитині, що користуватися навушниками потрібно в міру і що не варто слухати в них музику на повній гучності, не відмовляйте дитині в цій покупці, як і в покупці сучасного одягу. Це пов’язано з тим, що підліткам дуже важливо відчувати себе «своїми» серед однолітків, а також усвідомлювати, що він виглядає в відповідності зі своїми поглядами та інтересами. Якщо ви не поділяєте стиль своєї дитини, постарайтеся поговорити з ним і знайти компроміс, але ні в якому разі не вважайте його маленьким і не нав’язуйте свою точку зору — це викличе сильний протест.

Також не відмовляйте дитині в покупці гаджетів для заняття спортом (фітнес браслети, пульсометри), зараз ніхто просто так не бігає і не виконує фізичні вправи, необхідний контроль, підрахунок калорій і витраченої енергії. А це в свою чергу мотивує підлітка для заняттям спортом. Так підліток не тільки розвине себе з фізичної точки зору, але і направить свою енергію в правильне русло. До того ж, захоплення спортом навряд чи зможе йому нашкодити. Вибирати по аналогії зі смартфонами на fishki.ua.

Крім цього, не забороняйте підлітку покупки, пов’язані з його хобі, адже у вас же теж є свої захоплення, на які ви витрачаєте гроші, адже так?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector