Де зберігати відео, як зберігати відео на Ютуб? Як закрити доступ до відео на Youtube?

зберігання домашнього відео
На даний момент навіть недорогі китайські смартфони способи знімати відео в прийнятній якості. І багато поступово переходять від зйомки фото до зйомки відео. Це набагато цікавіше, практичніше і приносить більшу кількість емоцій в подальшому при перегляді своєї ж життя. Але виникає проблема, як і де, зберігати свої відзняті відео. Адже розмір відео файлу набагато вище, ніж будь-якої фотографії. На щастя розвиток технологій дозволяє це зробити як умовно безкоштовно, так і повністю безкоштовно.

Почати, мабуть, варто з того, що зберігати відео відрізками по 3-5 хвилин (зазвичай така тривалість домашньої зйомки) просто незручно, з цієї причини наявні ролики краще скомпілювати в невеликі тематичні тривалістю по 10-15 хвилин. І дати кожному назву відповідно до події, на яке було відзнято ролик. Для монтажу подібних пам’ятних роликів підійде функціональний і відносно невеликий відеоредактор SONY Vegas Pro 13, скачати і ознайомитися з яким можна за посиланням — http://softprime.net/multimedia/redaktory-video/318-sony-vegas-pro.html.

Де зберігати відео файли для конфіденційного використання безкоштовно і без обмежень?

Після того як ролик змонтований його необхідно десь зберігати. Звичайно ж, практично кожен може сказати, що зберігати файли можна у себе на стаціонарному комп’ютері, або купити виносної жорсткий диск. Але ці способи підходять, якщо ви користуєтеся камерою один раз в місяць, а може і рідше. У тому випадку якщо у вас народилася дитина, або у вас дуже насичене життя різними цікавими моментами, і ви хочете запам’ятати кожен момент. То такий спосіб не підходить. Тому вільне місце закінчиться дуже швидко.

На щастя є практично ідеальне рішення. Зберігати ролики на YouTube, але не в режимі повного доступу, а тільки для особистих цілей. І завантажити, таким чином будь-який відеофайл може кожен, для цього достатньо створити акаунт на YouTube і виставити кілька додаткових налаштувань.

Як закачати відео на YouTube і дозволити доступ тільки для особистого користування?

  • Створюємо аккаунт або заходимо в уже існуючий
  • На будь-якій сторінці YouTube є кнопка «Додати відео». Натискаємо її.

кнопка додати відео на ютуб

  • Вибираємо доступ і перетягуємо наявне відео в редактор YouTube

вибрати доступ до відео на ютуб

Через кілька хвилин (в залежності від тривалості відео) файл буде завантажений і доступний для перегляду. Якщо права були виставлені «обмежений доступ», то доступ до відеофайлу буде тільки у вас.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector