Чим Iphone 7 краще своїх попередників і конкурентів? —

iPhone 7
Ось уже довгоочікуваний iPhone 7 вийшов в продаж і розмови про нововведення даного девайса трохи вщухли. Хейтер і шанувальники Андроїд пристроїв потихеньку звикають до таких нюансів як відсутність роз’єму для навушників. Ті, хто хотів просвердлити Iphone в пошуках «втраченого» роз’єму вже його просвердлили. Прийшов час відзначити, ті особливості, що відрізняють його від апарату конкурентів.

Переваги та особливості iPhone 7

І почати хотілося б не конкретно з сьомої моделі Iphone, а з продукції Apple в цілому. Відразу хочу всіх попередити, що не є прихильником цієї продукції і в постійному використанні маю смартфон від компанії Samsung. Тому все слова сказані нижче Apple заслужила. Адже будь-який користувач з Iphone завжди виділиться на будь-якому заході або зустрічі на відміну від власників інших девайсів. До того ж якщо ви вирішили продати свій IPhone після ремонту на http://www.i8.com.ua, ціна Вашого апарату зменшитися в процентному співвідношенні менше ніж це буде ремонт Android eустройства. І це, безумовно, заслуга Apple. Тому що навіть відремонтований смартфон коштує своїх грошей.

Тепер докладніше про iPhone 7. В першу чергу треба згадати про відмінний дизайн девайса і продуманих розмірах, оскільки він виглядає чудово. За рахунок двох моделей 7 і 7 plus компанія Apple створила ідеальне рішення для всіх користувачів. Для тих кому потрібна смартфон невеликого розміру йде модель з екраном в 4,7 дюйма, а для любителів «Планшетофони» підходить модель 7 plus. Якщо говорити про відмінні риси пристрої, важливо помітити доопрацювання камери. У даній моделі використовується оптична стабілізація, і тряска під час зйомки не здатна перешкодити зробити якісні фото. Процесор у цій моделі може працювати з великою кількістю додатків.

Додатково важливо відзначити, що виробник подбав про якісне інтерфейсі. Відеоплеєр у цій моделі підтримує не тільки H.264, M-PEG, m4v, але і MOV. Ємність батареї становить 2900 Ач, а тривалість роботи апарату досягається не збільшенням ваги і розміру, як це робить Lenovo, а за допомогою оптимізації роботи екрану, процесора і додатків в цілому.

Ну і останнім нововведенням і, звичайно ж, перевагою є його вологозахист. Компанії Apple залишилося в наступному році додати захист від падіння і зменшити ціну, ось тоді можна буде з повною впевненістю сказати, що це найкращий в світі смартфон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector