Баскетбольні гаджети —


З розвитком технологій, з’явилося безліч пристосувань для спорту, наприклад — баскетболу. Вони роблять гри більш зручними і цікавими.

1. Баскетбольний нано-м’яч від фірми Wilson. Цей девайс веде статистику гри. У нього вбудований сенсор, що фіксує кожен кидок. Він розділяє попадання, промахи і штрафні кидки. Датчик оснащений акселерометром і Bluetooth, який передає відомості в додаток, встановлений на Айфон. Гаджет веде тривалу статистику, відображає результати і прогреси. Користувачі можуть вибрати 4 тренувальні режиму. Також девайс дає коментарі про кидки, імітує зворотний відлік і стадіонний рев при вдалому попаданні. Виробник заявляє, що батарейного заряду вистачить 100000 кидків — 2 років активного користування. Вартість складає близько 199,99 доларів.

2. Iкорзіна. Компанією виробником є ​​NERF, яка славиться продукцією відмінної якості. Це набір для баскетбольних ігор в умовах будинку, його поєднують із спеціальним додатком на айФоні або Айпад. У кільці розташований важіль, реєструючий потрапляння м’яча і звук, програма не виявила через планшетний мікрофон. У грі задіяні ще 2 кільця, для різних гравців.

Наведені новинки в сфері техніки роблять гри в баскетбол більш цікавими, але комфортні матчі неможливі без зручних кросівок. Взуття має бути призначеної спеціально для баскетболу, володіти певними характеристиками, а саме:

· Високою підошвою середньої щільності;

· Якісної амортизацією;

· Спеціальним носком, що захищає від травм.

Кросівки для баскетболу повинні бути на 0,5-1 см більше розміру, який носить людина. За рахунок гнучкої підошви відбувається хороше зчеплення з паркетом або асфальтом, запобігає ризик травм. До відповідним для такого виду спорту взуття відносять кросівки Найк КД. Це іменна модель, випущена в 2009 році на честь відомого баскетболіста Кевіна Дюранта. Купити їх можна на сайті «Vse Krossovki» http://vse-krossovki.in.ua/catalog/nike-kd за прийнятною ціною, з швидкою доставкою. В інтернет магазині представлено кілька кольорів цієї моделі, на будь-який смак. Визначитися з розміром допоможе продавець-консультант, або можна зробити це самостійно:

· Виміряти довжину стопи, приклавши її до паперу і обвівши олівцем;

· Отримані дані звірити з розмірної сіткою.

Переконатися в якості кросівок можна завдяки відгукам, їх понад 6200.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector