3G інтернет для планшета Україна — аналіз тарифів!

мобільний інтернет планшет
Отже, крики і рекламні акції, що в Україні діє мережа 3g трохи вщухли і потрібно сказати, всі оператори порядком набридли. І звичайно ж після всього цього приходить «післясмак». Який інтернет підключити для свого телефону або який інтернет підключити для планшета, щоб платити мінімальну кількість коштів з максимальною якістю.

В даному матеріалі розберемо послуги і тарифні плани продумані не для дзвінків, а в основному для використання виходу в мережу. Найбільш актуально це заняття для планшета, але також підійде власникам двухсімкарточних смартфонів для яких одна сім карта призначена для дзвінків, а інша для виходу в мережу. І це ще одна причина, чому варто купити смартфон на 2 сімки.

Лайфселл

Компанія лайфселл надає для своїх абонентів спеціальний тарифний план, нібито призначений для планшетів під назвою «3g гаджет». І за допомогою даного тарифного плану можна підключити мобільний інтернет до вашого планшету за 50 грн на місяць і за цю абонплату ви отримаєте 1 гігабайт трафіку в місяць.

Але в той же час в тариф 3g смартфон від лайфселл входить точно таке е кількість трафіку і абонентська плата становить 55 грн. Крім цього ви ще отримаєте безкоштовні дзвінки всередині мережі та 35 хвилин на інші оператори. Тому найкращий варіант для використовуючи лайфселл — це 3g смартфон.

Водафон

Буквально кілька тижнів тому компанія Водафон створила відмінний тариф для планшета і назвала його безлімітним, але по факту він не є зовсім вже безлімітним, так як після використання трьох гігабайт інтернету обмежується швидкість скачування.
Детальніше про майже безлімітному тарифі для планшета тут.

Київстар

У Київстарі існує тариф під назвою «Київстар планшет» за допомогою нього ви отримуєте вихід в інтернет за ціною 6 грн за 100 мегабайт (оплата в день використання). Якщо порахувати, що для отримання 1 гігабайта доступу до мережі вийде 60 грн, то в принципі цей тариф може конкурувати з тарифами лайфселл, а якщо Вам інтернет потрібен час від часу, то отримати доступ до мережі в будь-який момент і при цьому заплатити тільки 6 грн .

підсумок

Замість висновку хотілося б додати, що вимагати від мобільного інтернету — повного безліміту — безглуздо. Тому як конкуренції в Україні — просто напросто немає. Але для того щоб бути на зв’язку зі своїми друзями і не відправляти дорогі СМС — цього інтернету досить.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector