10 Кроки для усунення несправностей для ремонту Smart Lock та надійних місць на будь-якому пристрої Android

Коли він працює, функція Smart Lock Android надзвичайна. Немає необхідності вводити PIN-код, коли телефон «знає», що він знаходиться у ваших руках — просто розблокувати і запустити. Але інтелектуальна функція «Блокування», особливо «Довірені місця», іноді може бути привабливою.

Більшість функцій Smart Lock є твердими. Довірені обличчя, довірені пристрої, виявлення тіла та відповідність голосу майже ніколи не працюють, але Smart Lock є найбільш корисним. Надійні сайти повинні гарантувати, що ваш телефон буде розблоковано, коли ви вдома, але багато користувачів скаржаться, що це не відбувається.

Наступні дії з усунення несправностей зростають — іншими словами, почніть з першого, спробуйте знову Smart Lock і перевірте, чи є фіксовані надійні місця, а потім перейдіть до наступного кроку, якщо це не так. Кожен крок поступово збільшується, але кожен припускає, що ви пробували попередні кроки, тому не забувайте робити їх.

Крок 1. Переконайтеся, що GPS увімкнено

Перший крок є найпростішим: переконайтеся, що GPS увімкнено. Інші способи звітування про місцезнаходження не настільки точні, як фактичний датчик GPS для телефону, а довірені місця мають радіус близько 50 метрів, тому місце, про яке повідомляє телефон, має бути достатньо точним, щоб робота надійних сайтів працювала.

Ви можете увімкнути GPS, перейшовши в головне меню налаштувань телефону. Точне місцезнаходження може змінюватись залежно від пристрою, тому використовуйте поле вгорі головної сторінки «Налаштування», щоб шукати «Розташування». У меню «Місцезнаходження» виберіть «Метод розташування» або «Метод розташування», а потім виберіть «Висока точність», щоб увімкнути функцію GPS.

Крок 2. Переконайтеся, що ваше місцезнаходження оновлено

Існує ймовірність того, що телефон просто не оновлює статус свого місцезнаходження негайно. У цьому випадку функція інтелектуального блокування перестане працювати, оскільки довірені сайти потребують достатньо поточного звіту про місцезнаходження, перш ніж розблокувати телефон.

Щоб заблокувати своє місцезнаходження, перейдіть до Карт Google і натисніть значок компаса в нижньому правому куті. Коли екран збільшено до поточного місця розташування (синя точка на Картах Google), у вашому телефоні буде оновлений звіт про місцезнаходження.

Крок 3. Вимкніть інші пристрої у звітах про місцезнаходження Google

Якщо у вас більше одного пристрою Android або нещодавно змінено телефони, дані про місцезнаходження з іншого пристрою можуть заважати роботі надійних місць.

Щоб виправити це, перейдіть до Налаштування -> Google, прокрутіть вниз і виберіть «Розташування». Потім виберіть «Історія місцезнаходжень Google» (перш ніж побачити цей параметр, можливо, доведеться торкнутися «Додатково»), а потім переконайтеся, що ввімкнено лише поточний пристрій.

Крок 4. Від’єднайте інші облікові записи Google на пристрої

У тому ж дусі, що й у кроці 3 вище, довірені місця можуть припинити роботу, якщо функція завантажує дані з іншого облікового запису Google, крім основного облікового запису чи замість нього.

Функція інтелектуального блокування не дозволяє вибрати, який обліковий запис використовувати з функціями, тому, якщо ви входите до декількох облікових записів Google на одному телефоні, це може означати, що ви завантажуєте дані про місцезнаходження з неправильного облікового запису. Існує також помилка в облікових записах G Suite або облікових записах Google Apps — багато хто з них блокує функції Smart Lock в залежності від налаштувань адміністратора облікового запису.

Єдиний спосіб зробити це — видалити з телефону всі додаткові облікові записи Google. Перейдіть у меню Налаштування -> Облікові записи та виберіть будь-який нестандартний обліковий запис Google. Натисніть «Видалити обліковий запис» на наступному екрані, а потім підтвердіть свій вибір у підказці. Повторіть цей крок для всіх, крім оригінальних облікових записів Google.

Крок 5. Переконайтеся, що служби Play мають дозвіл на пошук

Скелет усіх функцій Smart Lock — це системне додаток, що називається Google Play Services. Для роботи надійних сайтів цей додаток повинен відображати розташування вашого пристрою.

Щоб перевірити, чи мають Служби Play доступ до налаштувань вашого пристрою, перейдіть до Налаштування -> Програми, потім у спадному меню виберіть «Усі програми». Прокрутіть вниз і виберіть «Служби Google Play», потім виберіть «Дозволи» і переконайтеся, що перемикач «Місцезнаходження» увімкнено.

Крок 6. Переконайтеся, що Служби відтворення можуть змінювати системні налаштування

Використання служб Google Play розблокування пристрою, коли ввімкнено функцію інтелектуального блокування, використовує спеціальний дозвіл «Змінити налаштування системи». Переконайтеся, що послуги Служби мають такі дозволи, виконуючи пошук програми «Настройки» у розділі «Змінити системні параметри» та вибравши найкращий результат. Потім у списку виберіть Служби Google Play і переконайтеся, що перемикач увімкнено на екрані нижче.

Крок 7. Переконайтеся, що послуги відтворення не оптимізовані для батареї

Цей наступний крок усунення несправностей не застосовується до більшості користувачів, але якщо ви використовуєте аналогічний модуль для відключення розрядження акумулятора в Службах відтворення, довірені місця можуть вийти з ладу, оскільки його структура (служби Google Play) знаходиться в режимі відкладання.

Щоб перевірити його, перейдіть у меню Налаштування та знайдіть «Оптимізація батареї» і торкніться найвищого результату. Звідти прокрутіть список і знайдіть послуги Google Play — якщо вони вказані в головному меню, все готово. Якщо це не так, натисніть спадне меню у верхній частині екрана та виберіть «Усі програми», потім знайдіть Служби відтворення та встановіть «Не оптимізовано».

Крок 8. Видаліть довірене місце

Перейдіть до Налаштування -> Безпека -> Smart Lock -> Довірені місця, а потім торкніться адреси, з якою ви маєте проблему. Потім виберіть «Редагувати» в меню, потім натисніть на значок кошика у верхньому правому куті наступного екрана, щоб видалити цю адресу. Підтвердьте свій вибір у запиті.

Після цього перезавантажте телефон. Після отримання резервної копії поверніться до меню Довірені місця і натисніть «Додому», а потім знову введіть адресу.

Крок 9. Вимкніть домашнє розташування Додати адресу поблизу

Більшість із нас дозволили Google автоматично ідентифікувати наші домашні та робочі адреси за допомогою даних про місцезнаходження Карт Google. Якщо ваше довірене місце позначається як «Домашня» або «Робота», звідси йшла адреса, і є ймовірність, що Google має лише погані метадані для цієї конкретної адреси в системі зіставлення. Щоб вирішити цю проблему, перейдіть до Налаштування -> Безпека -> Розумне блокування -> Довірені місця, а потім виберіть адресу за замовчуванням і виберіть «Вимкнути це місцезнаходження».

Потім натисніть «Додати довірене місце», а потім перемістіть карту та збільште її, доки вказівник розташування не буде розташований поблизу адреси, де ви хочете включити функцію інтелектуального блокування. До тих пір, поки адреса призначення знаходиться у синьому пунктирному колі, довірені місця будуть працювати, коли ви там перебуваєте. Виберіть «Вибрати це місце», а потім «Вибрати», щоб зробити це надійним місцем. Здійснення цього вручну додасть координати до надійного місця, яке є більш надійним, ніж просто адреса.

Крок 10. Очистіть дані в службах Google Play

Останнім кроком у вирішенні проблем є ядерний варіант. Почніть з Налаштування -> Безпека -> Smart Lock, а потім перегляньте всі пункти меню та вимкніть всі функції Smart Lock. Переконайтеся, що довірені місця також вимкнено.

Потім перейдіть до Налаштування -> Програми. У спадному меню виберіть «Усі програми», а потім прокрутіть та знайдіть служби Google Play. Натисніть її і виберіть «Зберігання». На наступному екрані виберіть «Очистити пам’ять» (або «Очистити дані»), а потім підтвердіть свій вибір у підказці. Як тільки це можливо, перезавантажте телефон. Після створення резервної копії знову ввімкніть функцію Smart Lock і, нарешті, вона повинна працювати.

Якщо жоден з цих порад не вирішив проблему, будь ласка, повідомте мені про це в розділі коментарів нижче. Я хочу, щоб цей посібник був якомога більш повним, тому я докладу всіх зусиль, щоб допомогти вам вирішити інші потенційні проблеми, які ми можемо знайти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector