Як перемістити годинник назад в праву сторону в Galaxy на Android

Android 9.0 Pie перемістив рядок стану з правого кута ліворуч, щоб розмістити телефони з вирізами, але є один серйозний недолік для користувачів Samsung: оскільки жоден телефон Galaxy не має жодних зусиль, все це зайняло простір для значків сповіщень, які інакше починалися лівий кут.

На додаток до функції, годинник бару стану Android завжди був на правій стороні, тому багато людей скаржилися на позиціонування в стилі iOS. Завдяки останньому оновленню корисного додатка розробника Zachary Wander, тепер є спосіб переміщення годинника назад до місця, де воно належить і не вимагає навіть rootowanie.

Зрозуміло, що цей метод не буде працювати на інших пристроях Android — тільки телефони Samsung з одним користувальницьким інтерфейсом.

потреби

  • Пристрій Samsung Galaxy з Android 9.0 Pie (не працюватиме на інших телефонах Android)
  • Кабель даних USB
  • Комп’ютер з Windows, Mac або Linux

Крок 1. Встановіть останню бета-версію тюнера SystemUI

Можливість переміщати годинник статусу — це бета-функція у дивовижному додатку під назвою SystemUI Tuner. Щоб отримати бета-версію, перейдіть на сторінку Play Store у програмі за посиланням нижче та встановіть її.

  • Посилання для відтворення магазину: тюнер SystemUI (безкоштовно)

Тепер перейдіть до сторінки Play Store у програмі та натисніть «Приєднатися» під заголовком «Приєднатися до бета-версії», а потім знову натисніть «Приєднатися» у спливаючому вікні. Ймовірно, вам доведеться почекати 10 хвилин, поки додаток Play Store визнає, що ви тепер бета-тестер, але коли це станеться, ви можете знову відкрити сторінку Play Store в магазині, щоб оновити її до останньої бета-версії.

Крок 2: Завантажте ADB до комп’ютера

Щоб програма могла змінити рядок стану, потрібні підвищені привілеї. Єдиний спосіб зробити це без прав адміністратора — відправити команду ADB з вашого Mac або PC.

Потім завантажте АБР для вашої операційної системи, використовуючи одну з посилань нижче. Після отримання файлу ZIP витягніть його до місця, до якого ви маєте легкий доступ.

  • Завантажити АБР для: Windows | Mac Linux

Крок 3. Увімкніть налагодження USB у телефоні

Щоб служба ADB працювала, потрібно ввімкнути цю настройку на телефоні. Але це налаштування знаходиться в прихованому меню, тому спочатку активуйте параметри розробника, перейшовши в меню Налаштування> Про телефон і потім натиснувши на запис «Збірка номера» 7 разів за короткий проміжок часу. Після успішного завершення з’явиться повідомлення «Це програміст».

Потім поверніться до головного меню налаштувань телефону. Внизу відкриється знову відкрите меню «Параметри розробника». Виберіть цей пункт, потім прокрутіть вниз і ввімкніть параметр «Налагодження USB». Потім підключіть телефон до комп’ютера за допомогою кабелю USB, після чого вас запитають, чи потрібно «Дозволити налагодження USB». Установіть прапорець поруч із пунктом «Завжди дозволяти», а потім натисніть «OK» у спливаючому вікні. Для отримання додаткової допомоги у цьому аспекті зверніться до нашого повного посібника з установки АБР.

Крок 4: Відкрийте командний рядок у відповідному каталозі

Потім підключіть телефон до комп’ютера за допомогою кабелю USB, якщо ви ще цього не зробили. Далі потрібно знайти папку «інструменти платформи» в каталозі встановлення АБР. Оскільки розташування цієї папки може змінюватися, знайдіть на жорсткому диску комп’ютера «інструменти платформи».

Після того, як ви знайдете папку інструментів платформи, ви повинні скопіювати його шлях до повного розташування. У Windows (і більшості версій Linux) можна зробити це, натиснувши адресний рядок у верхній частині вікна провідника, а потім скопіювавши розташування звідси (клацніть правою кнопкою миші> Виділити все> Копіювати). Для користувачів Mac відкрийте папку платформи інструментів у Finder, натисніть cmd + opt + p, щоб відобразити розташування шляху до папки, потім клацніть правою кнопкою миші піктограму «інструменти платформи» в нижній частині вікна і виберіть «Copy as Path». «

Тепер відкрийте командний рядок. Для цього в Windows натисніть клавішу Windows на клавіатурі, введіть «cmd», а потім натисніть клавішу enter. У системі Linux або Mac просто відкрийте папку «Термінал» у папці «Програми».

Коли ви відкриваєте командний рядок, введіть «cd» (без лапок), а потім пробіл, потім натисніть ctrl + v (або cmd + v), щоб вставити раніше скопійовану позицію папки інструментів платформи. Зрештою, команда повинна виглядати подібно до наведеної нижче, тому, якщо так, натисніть клавішу Enter на клавіатурі, щоб зробити вікно команд робочим у потрібному каталозі.

Крок 5: Надання підвищених привілеїв тюнеру SystemUI

У командному рядку, який тепер виконується у потрібній директорії, повністю скопіюйте наступну команду, вставте її у підказку і натисніть клавішу enter.

adb shell pm grant com.zacharee1.systemuituner android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Якщо виникає помилка і ви використовуєте Mac, Linux або Windows PowerShell, скористайтеся цією командою:

./ adb shell pm надавати com.zacharee1.systemuituner android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Якщо жодна з цих команд не працює, це означає або проблему з установкою ADB, або налагодження USB у параметрах розробника. Ознайомтеся з нашим повним посібником з інсталяції АБР.

Крок 6: Перемістіть годинник вправо

Тепер відкрийте програму тюнера SystemUI на своєму телефоні, прийміть умови надання послуг, а потім кілька разів торкніться позначки у нижньому правому куті, щоб пройти початкову конфігурацію маршруту.

На останній сторінці вам буде запропоновано надати додаткові привілеї над АБР — однак, ви лише надавали необхідні дозволи для переміщення годинника рядка стану вправо, тому знову виберіть галочку, а потім натисніть «OK» у спливаючому вікні, щоб продовжити.

На цьому етапі, ймовірно, доведеться знову відкрити програму з ящика програми. Після цього натисніть «Щоб виправити» на головному екрані, потім виберіть «TouchWiz» на наступній сторінці і виберіть «Різне» на наступному.

Тепер виберіть «Clock status bar», потім виберіть «Right» як позицію, і ваш годинник негайно повернеться у верхній правий кут!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector