Змініть вимикач Galaxy S10 на індикатор акумулятора

Штамповий отвір для камери S10 зробив наш творчий сок потоком більше, ніж будь-який виріз. Перш за все, ми побачили шпалери, які служили для маскування розрізу або навіть акцентували його. Тепер, якщо ви хочете піти в зворотному напрямку і виділити відкриття камери S10, є додаток, що перетворює його в круглий лічильник батареї.

Як випливає з назви, програма Energy Ring ставить кільце стану батареї навколо передньої частини камери на моделі S10 і S10e, забезпечуючи унікальний і барвистий вигляд, який, безсумнівно, приверне увагу. Вона поки не доступна для S10 +, але підтримка наступає найближчим часом. Можна змінити колір, ширину та анімацію вказівника, щоб краще відповідати вашому стилю. Варто також відзначити, що додаток дуже приємно для батареї, як пояснює його програміст:

Енергетичне кільце сидить на екрані, мовчки поклавши майже 0% навантаження на процесор, якщо рівень заряду батареї змінюється, Android пробуджує енергетичне кільце. Після пробудження енергетичне кільце швидко оновлюється і повертається до сну. Щоб бути ще ефективнішим, кільце переходить у глибокий сон, коли ви вимикаєте екран, що означає, що він навіть не читає зміни рівня заряду батареї, коли екран вимкнений.

— розробники xda

Перед початком роботи пам’ятайте, що під час написання цього тексту програма все ще знаходиться в бета-версії. Ви можете зіткнутися з проблемами під час відкриття програми для налаштування. Якщо говорити про це, якщо ви не заперечуєте про кілька маленьких гикавок, це чудово виконує своє завдання.

  • Не пропускайте: Сховати панель навігації Увімкнути жести на вашому Galaxy S10

Крок 1: Встановіть енергетичне кільце

Спочатку потрібно завантажити програму Energy Ring з IJP. Програму можна встановити безкоштовно, тому або перейдіть до Play Store, або просто натисніть на посилання нижче, щоб дістатися до неї, потім натисніть «Відкрити» після успішної установки і перейдіть до наступного кроку.

  • Магазин посилань Play: Energy Ring (безкоштовно)

Крок 2: Настройте енергетичне кільце

Відкривши енергетичне кільце, ви пройдете короткий вступний і конфігураційний процес, тому дотримуйтесь інструкцій. Не забувайте надавати йому необхідні дозволи, а саме доступ до сповіщень. Після цього кольорове кільце стану батареї з’явиться автоматично навколо вимикача камери S10.

Крок 3: Відрегулюйте енергетичне кільце

Енергетичне кільце містить багато елементів, які можна налаштувати, щоб отримати більш персоналізований вигляд. Товщину кільця батареї можна регулювати за допомогою ковзання ременя праворуч під «Товщиною кільця» до досягнення бажаного результату.

Крім того, у вас є можливість «автоматично ховатися в повноекранних програмах», які ми рекомендуємо уникати відволікань у іграх і фільмах. Ви навіть можете вибрати з багатьох доступних анімацій, хоча за замовчуванням «Лінійний» дуже гарний. Також можна регулювати кольори кільця батареї, регулюючи кольорові смуги в розділі «Конфігурація кольору», а також можливість вибирати різні градієнти, щоб отримати більш яскравий вигляд.

Енергетичне кільце працює добре і надійно відображає кільце батареї, коли ваш S10 знаходиться в режимі очікування. Однак додаток все ще знаходиться на ранніх стадіях розробки і містить кілька помилок.

Найбільшою проблемою, яку ми помітили, була частота відмови в застосуванні при зміні кільця батареї. Це ефективно знижувало нашу здатність змінювати товщину кільця і ​​включати «Автоматичне приховування в повноекранних додатках», тому що все інше викликало збій.

Існують і інші аспекти, які можуть впливати на енергетичне кільце, зокрема на можливість того, щоб кільце батареї з’являлося на дисплеї завжди, екран блокування або обидва. Незважаючи на ці недоліки, додаток робить гідну роботу, поставивши видиме кільце батареї на камеру вирізу і як і раніше варто спробувати. Ми будемо впевнені, що ми опублікуємо оновлення, коли програма отримає необхідні поліпшення, тому стежте за оновленнями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector