Завантажити драйвер для PCI-контролер Simple Communications Windows 7 64 bit

Іноді при роботі на комп’ютері в «Диспетчері пристроїв» з’являється інформація про те, що в 7 версії Windows не вистачає драйвера для PCI-контролера. І тут не залежить, чим користується юзер — стаціонарним ПК або ноутбуком. Помилка виявляється різними торможениями запущених програм (повільної обробкою інформації, паузами і навіть повною зупинкою ОС). Нижче ми розберемо, як виправити цю ситуацію. А також подивимося, звідки можна скачати і встановити драйвер для PCI-контролера Simple Communications, версію для Windows 7 (64 bit).

PCI-контролер

PCI Simple Communications контролер

Що таке PCI-контролер?

PCI-контролер — це не обладнання, а шина, за допомогою якої до процесора підключається конкретний пристрій (модем, кардрідер і т. Д.). Сьогодні ми поговоримо про PCI-контролері Simple Communications, що забезпечує обмін даними між хостом і софтом Management Engine від Intel. Якщо на ПК немає драйвера для PCI-пристрої, то передача інформації не відбудеться. Також цей драйвер необхідний, коли виникають проблеми в розділі «Інші пристрої» диспетчера пристроїв. В цьому випадку ми побачимо в випадаючому списку вищевказаного пункту найменування обладнання PCI Simple Communications Controller і жовтий знак оклику зліва від нього.

драйвери

PCI-обладнання в диспетчері пристроїв

Читайте також: Завантажуємо і встановлюємо драйвер Qualcomm HS-USB QDLoader 9008.

Де знайти драйвери для PCI-пристрої для Windows 7 64 bit

Драйвери для PCI-контролера знаходимо всюди — починаючи з дисків, які йдуть разом з привабливим обладнанням, і закінчуючи спеціальними сайтами. Перед скачуванням драйверів нам потрібно впевнитися в тому, якої версії і розрядності Windows встановлена ​​на нашому ПК, а також дізнатися номер BIOS. Це необхідно для того, щоб підібрати коректні драйвери, так як програмне забезпечення від Windows 7 може не підійти до Windows 10, або від 32-розрядної версії ОС до 64-розрядної. Драйвери будемо шукати вручну або автоматизованим способом (за допомогою спеціального ПО).

Автоматизований спосіб пошуку драйверів

Driver Booster

Інтерфейс Driver Booster

Спочатку спробуємо знайти не вистачало драйвери автоматизованим способом за допомогою програми Driver Booster. Даний софт поширюється безкоштовно і підходить для всіх версій Windows — починаючи з XP і Vista, і закінчуючи «десяткою». Інсталюємо програму на комп’ютер і запускаємо. Додаток сканує ноутбук або стаціонарний ПК і формує перелік обладнання, визначаючи актуальність драйверів кожного пристрою. Досконально не вчитуємось в інформацію, зібрану, а просто натискаємо «Оновити все».

Софт сам знайде драйвери в інтернеті і інсталює їх у фоновому режимі, так що нам навіть не доведеться переглядати численні діалогові вікна. Під час установки драйверів комп’ютер може змінювати дозвіл, відключати екран і звук і здійснювати інші дії. В кінці потрібне перезавантаження, після якої драйвери на пристрої стануть повністю працездатними.

Ручний пошук софта для PCI-контролера по ID

Іноді у нас немає можливості визначити нефункціонуючих обладнання, та й маркування в «Диспетчері пристроїв» може бути відсутнім. Тут нам допоможе ручний пошук програмного забезпечення, але для цього потрібно знати ID обладнання.

Визначаємо його наступним чином:

  1. Заходимо в «Диспетчер пристроїв» (в Windows 7 він знаходиться в Панелі управління).
  2. Знаходимо обладнання Intel (R) Management Engine Interface.
  3. ПКМ викликаємо «Властивості».
  4. У вкладці у вікні «Властивість» шукаємо в випадаючому списку «ID обладнання».

    IMEI

    Перегляд ID обладнання

  5. Копіюємо верхній рядок, відкриваємо браузер і вбиваємо в рядок пошуку отримані дані і слова «Знайти драйвер».
  6. Шукаємо підходяще програмне забезпечення, завантажуємо і встановлюємо на свій комп’ютер.

При пошуку орієнтуємося на серйозні сайти, уникаючи підозрілих ресурсів.

Це може бути корисним: Драйвер USB \ VID_067BPID_2303REV_0300 для Windows 10, 8, 7.

Установка драйверів для Simple Communications з диска

Часто в комплекті з устаткуванням йде інсталяційний диск, що містить програмне забезпечення, необхідне для нормальної роботи пристрою. Вставляємо носій з даними в дисковод і виробляємо дії, слідуючи підказкам на екрані.

Крім цього, користувачам завжди допомагає офіційна підтримка. Фахівці, вислухавши деталі ситуації, не тільки підкажуть, який драйвер потрібен, але і де його знайти.

Що робити, якщо не знайдений необхідний драйвер для дисковода оптичних дисків.

Де в інтернеті скачати драйвери для PCI-контролера

Драйвер для PCI-контролера Simple Communications можна скачати, наприклад, з сайту GetDrivers. Це ПО є для всіх версій Windows — від XP і Vista до «сімки», «вісімки» і «десятки». Розрядність операційної системи значення не має. При наявності сумнівів ми можемо перевірити сумісність, натиснувши на відповідний напис.

GetDrivers

Викачуємо драйвер з сайту GetDrivers

Єдине обмеження — це версія чіпсета. Прокрутити сайт GetDrivers вниз і дивимося в спеціальному блоці, чи відповідають технічні можливості нашого чіпсета встановлюється драйверу. У списку вказані версія програмного забезпечення і розмір файлу або архіву. Цей же перелік випадає і при натисканні на кнопку «Завантажити», яка знаходиться справа вгорі.

Сподіваюся, що дана інформація допомогла, і вам вдалося завантажити свіжий драйвер для PCI-контролер Simple Communications версії Windows 7 64 bit. Ваше пристрій повинен заробити нормально, забезпечуючи безперебійну передачу даних.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector