Заміна тарифу Київстар. Як змінити? Замінити? перевірити тариф

заміна тарифного плану київстар
З урахуванням постійної зміни умов обслуговування будь-якого тарифного плану нам постійно доводиться контролювати і вишукувати найбільш вигідний тарифний план для дзвінків або для інтернету, але проблема в тому, що практично всі тарифні плани надаються компанією київстар є регіональними.

І для того щоб знати діючі на даний момент найбільш швидкий спосіб це спробувати або прослухати всі доступні тарифи для переходу.

Процедура заміни тарифного плану в Київстар

На відміну від зміни тарифу лайфселл або Водафон, де перехід на нові тарифи здійснюється за допомогою USSD запитів і для кожного чинного тарифного плану необхідно знати правильний код в Київстар все трохи простіше. Тому як ви можете зателефонувати за номером 477 і дізнатися все пакети, які доступні для Вас і вашого регіону на даний момент.

Як змінити тариф Київстар

  1. Телефонуємо за номером 477
  2. Вам буде запропоновано прослухати акції — тиснемо 2, для того щоб перейти далі
  3. Далі натискаємо — 1 для зміни тарифу
  4. Далі є варіанти 1 тарифи з інтернетом, 2 — тарифи для дзвінків.

Після діємо згідно, інструкцій робота

замість висновку

Перш ніж змінювати тарифний план запам’ятайте назву тарифного плану та знайдіть у даній навзанію статтю з цим тарифом і бажано ознайомтесь з нею, тому що в більшості випадків якщо у вас старий тариф і Вам не піднімали абонплату, не змінювали умов він може бути краще ніж добре розрекламовані нові умови обслуговування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector