YouTube нарешті має темну тему для Android — ось як її отримати

Минуло кілька місяців з того часу, як Google оголосив цю функцію, темний режим YouTube, нарешті, досягнув масив Android. Звичайно, це просто змінює деякі кольори, але це дуже популярна функція, оскільки користувачі iPhone отримали його багато місяців тому.

У темному режимі, ті з нас, хто любить дивитися відео YouTube пізно вночі, не будуть звужувати очі, тому що білий фон буде замінений на темно-сірий. Звичайно, є й хороший фактор — треба визнати, що традиційний білий фон, на який ми використовувалися, був трохи застійним.

Крок 1. Оновіть останню версію YouTube

По-перше, ви повинні мати останню версію програми YouTube YouTube. Перегляньте сторінку «Магазин відтворення» в програмі YouTube — якщо є опція оновлення, зробіть це зараз.

  • Оновити програму YouTube у магазині Google Play

Якщо ви не бачите опцію оновлення, можливо, ви вже маєте останню версію. Щоб дізнатися, у якій версії ви знаходитесь, відкрийте головне меню налаштувань телефону та виберіть верхню панель пошуку, потім знайдіть «YouTube» і відкрийте сторінку «Про програму».

Перейдіть до нижньої частини сторінки (у новій версії Android потрібно натиснути «Додатково», щоб відобразити всі опції, доступні на сторінці «Інформація про програму»), а під деталями програми ви побачите номер версії. Для доступу до темного режиму YouTube потрібно мати версію 13.35.51 або пізнішу.

Крок 2: Увімкніть темний режим

Тепер відкрийте YouTube і виберіть «Бібліотека» в нижньому правому куті екрана. Виберіть зображення профілю у верхньому правому куті вкладки «Бібліотека» та виберіть «Налаштування». Виберіть «Загальні», а інший варіант у списку буде «Темна тема». Виберіть цей параметр, щоб увімкнути перемикач.

Деякі користувачі зазначили, що вони не бачили опцію відразу. Якщо ви не бачите, закриття і повторне відкриття програми вирішить цю проблему. Можливо, вам доведеться робити це кілька разів, або ви можете перейти до «Примусово закрити» на сторінці «Інформація про додатки» в меню Налаштування, але зрештою він буде працювати. Я зміг отримати опцію з моїм LG V30, використовуючи цей метод, в той час як мій Essential PH-1 працював відразу.

Коли ви вмикаєте темний режим, колір фону головного меню змінюється на темно-сірий. Крім того, всі фони з білими кольорами також будуть перемикатися на сірий, у тому числі під кожною вкладкою та опцією нижче при перегляді фільмів у портретному режимі.

Що ви думаєте про темний режим YouTube? Це все, на що ви сподівалися? Дайте нам знати в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector