Встановлювати антивірус на слабкому комп’ютері? —

антивірус
Антивірус — це обов’язкова програма на будь-якому комп’ютері. Так починається будь-який мануал з безпеки на комп’ютері, далі там говориться, що крім установки антивіруса необхідно також поставити фаєрвол, правильно його налаштувати. Але в більшості випадків середньостатистичний користувач нехтує всіма радами і навіть найпершим — установкою антивіруса.

Якщо говорити налаштування фаєрвола, то тут можна зрозуміти багатьох користувачів — це досить нудне і невдячна справа. Але чому не поставити антивірус, нехай зі стандартними настройками, нехай просто натискаючи клавішу далі, тим більше що за допомогою рейтингів антивірусів для Windows можна без проблем визначиться, що поставити, як поставити і де все це можна скачати або купити.

Інша справа коли ви хочете поставити антивірус, але він споживає величезну кількість ОЗУ, тим самим уповільнює комп’ютер. І якщо на сучасних комп’ютерах з цією проблемою зазвичай не стикаються, то ось зі старими комп’ютерами це може бути великою трудністю.

Наприклад, у вас комп’ютер середнього рівня і невеликою кількістю оперативної пам’яті близько 1-2 Гб, то можна поставити практично будь-який антивірус, але доведеться трохи почитати і відключити непотрібні для Вас функції. Природно, деякі програми можуть пригальмовувати, але при цьому ви не будете через 3-4 місяці шукати з телефону — як прибрати банер блокування виндовс.

Якщо на комп’ютері встановлено менше 1 Гб ОЗУ (оперативної пам’яті), то можна обійтися без антивіруса працює в реальному режимі часу, тобто поставити собі в щоденник ще одну задачу перевіряти комп’ютер на віруси щотижня, а в усі решту часу слід його відключати. І по можливості ви повинні встановити антивірус, який не так навантажує систему. Можете скористатися безкоштовними антивірусами — вони не так вимогливі до ресурсів, або спрощеними утилітами (утиліти Dr.Web CureIt) платних антивірусів

В кінці хотілося б додати, що антивірус Касперського досить сильно завантажує систему, тому його встановлювати на слабкі комп’ютери вкрай не рекомендується.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector