Все, що потрібно знати про нову адаптивну функцію акумулятора Android

Стік батареї є серйозною проблемою для користувачів Android, але він обіцяє змінитися завдяки новій функції адаптивної батареї пристрою Android Pie.

З усіх нових, чудових можливостей Android 9.0, мені це найбільше подобається.

Зображення: Джон Найт / Android How

основи

Перший оголошений на цьому році Google I / O, Adaptive Battery є одним з декількох нових функцій Android, які використовують DeepMind AI алфавіту технології.

Оскільки машинне навчання базується на машинному навчанні, адаптивна батарея з часом покращиться, оскільки вона контролює програми для визначення типових моделей використання.

Як це працює

Веб-сайт розробника Android надає детальну інформацію про роботу адаптивної батареї та те, що відбувається під капотом.

У двох словах, коли адаптивний акумулятор AI визначає, як використовувати конкретну програму, програма поміщається в одну з п’яти контейнерів, які чекають на додаток (або «пріоритетні бігуни»).

Нижче наведені ковші та обмеження, накладені на додатки до них.

  • Активна: якщо ви в даний момент використовуєте програму, програма запустила дію, запускає процес переднього плану або торкається повідомлення від програми, система не накладає ніяких обмежень на додаток.
  • Робочий набір: цей пакет призначений для часто використовуваних програм, але в даний час не активний.
  • Часті: Якщо ви регулярно користуєтеся програмою, але не обов’язково кожен день, вона поміщається в цей відро.
  • Рідко: цей лоток призначений для рідко використовуваних додатків.
  • Ніколи: якщо ви ніколи не користувалися програмою, вона кинута у відро.

Зображення Самуїла Сміта / Android

Програми можуть бути динамічно призначені та перепризначені сегментам за необхідності, що робить їх набагато більш гладкими, ніж старі функції очікування програми, які напів-постійно розміщують програми, які рідко використовуються у відрадах «Рідкісні», до запуску.

Зазначені вище обмеження потужності активні лише тоді, коли телефон працює від акумулятора — жодних обмежень не застосовується під час заряджання.

Доброю новиною є те, що адаптивна батарея не вимагає втручання користувача.

Якщо ви зацікавлені в ньому, ви можете побачити, в якому App Standby Bucket Adaptive Battery AI розмістив кожне з ваших додатків, розблокувавши опції програміста прихованих параметрів.

Хоча система автоматично призначає додатки надлишковим колам, ви можете вибрати певну пріоритетну групу, якщо вона бажана — ви можете зробити це, якщо ви хочете, наприклад, застосувати обмеження потужності до надмірно інвазивної програми.

Зрештою, ви повинні знати, що якщо ви вимкнете адаптивну батарею в головному меню батареї, ви побачите, що всі комп’ютерні знання про використання програми скидаються.

результат

У поєднанні з іншими функціями керування живленням у пристроях Android Pie користувачі помічають значне поліпшення роботи від батареї з моменту ввімкнення адаптивної батареї.

Оскільки ємність акумуляторів часто привертає увагу людей лише до вивантаження за ненормальною швидкістю, можливо, ви ніколи не побачите адаптивну батарею, яка діє, але це половина

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector