Водафон ред екстра С — абонплата, ціна, послуги, як підключити?


Тарифи з лінійки RED Extra на даний момент стали основними і швидше за все Водафон рано чи пізно переведе всіх абонентів на дані умови обслуговування. Як це було з абонентами RED S, M, L — 2015. Причому питати нас ніхто не буде. З цієї причини морально варто підготуватися всім, що платити доведеться більше.

У чому проблема даної лінійки?

Про це ми вже писали в статтях про red extra xs і абонплата за 28 днів, але коротко не заважає згадати ще раз. Суть в тому, що тепер у всіх тарифних планах включаючи навіть старі тарифи абонплата буде нараховуватися кожні 28 днів, на відміну від того що раніше абонплата розраховувалася на місяць не заісела від кількості днів у місяці. Тепер же в році на думку Водафон буде 13 місяців і нам доведеться платити більше.

Крім цього дата поповнення рахунку буде постійно зрушуватися, що призведе до нерозуміння коли і на скільки поповнювати рахунок. А це також незручність.

Послуги і ціни тарифу RED Extra S

Ціна понад пакет

абонплата

65 грн за 28 днів

Дзвінки всередині мережі

Безлім

Інтернет

5 гігабайт на 28 днів

Понад пакет послугу за 5 грн вам надають 100 мегабайт

Соц мережі

Безлім

Дзвінки на інші оператори

75 хвилин

Понад пакет — 50 копійок за хвилину

Дзвінки за кордон на країни Водафон

25 хвилин

Понад пакет — 10 хвилин за 5 грн

Рік без абонплат Red Exra XS

Варто сказати, що на сайті Водафон на даний момент точної цифри вартості немає. Якщо тільки сума рік без абонплат в тарифі Red S і становить вона 720 грн.
Якщо ви є користувачем даного тарифу, то напишіть точну сума в комментріях.

Для підключення рік без абонплат — запит стандартний — * 365 #

Денні тарифи — Red Екстра З

Абонплата — 3 грн в яку включені безлімітні дзвінки всередині мережі. Але знімається ця сума кожен день не залежно від того, здійснювали ви дзвінок чи ні.
Решту тарифів такі ж як і понад пакет.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector