Водафон Лайт + 40 грн, Переходити? Що робити? Подорожчання тарифів Водафон

40 грн за лайт + в місяць
Як в принципі і передбачалося ще в минулому році, що компанія Водафон продовжує піднімати тарифи. До вересня місяця 2017 року тариф лайт + був найдешевшим пакетом і мав абонентка плату в 20 грн, починаючи з кінця серпня після відключення тарифу 100 хвилинного супер МТС вартість абонплати зросла до 35 грн.

Хоча залишалася можливість підключити послугу рік без абонплат за 200 грн, потім і ця можливість була відключена і на даний момент для нових абонентів (протягом 7 днів) можна підключити її за 275 грн, а для старих послугу рік без абонплат становить 350 грн.

І ось зараз

Починаючи з 30.10 2017 року абоненсткая плата в тарифі Light + піднімається з 35 до 40 грн. В принципі це не набагато, але все йде до того, що цей пакет з меншою кількістю послуг порівнюється з тарифом RED XS (хоча в ньому також піднімається абонплата до 50 грн).

Вартість послугу тарифу Light + на 30 жовтня 2017 року

абонплата

40 грн

Дзвінки всередині мережі

Безліміт

Інтернет

500 мегабайт

Дзвінки на інші мережі

30 хвилин

Дзвінки за кордон

3 грн хвилина (на країни Водафон)

p.s. За фактом змінилася тільки абонентська плата до 40 грн за місячний пакет.

Вартість послуг за денною пакет в тарифі Light +

Якщо ви не встигли поповнити рахунок на момент закінчення місячного періоду або у вас недостатньо грошей на рахунок для продовження місячної абонплати, то буде діяти денні тарифи, тобто кожен день не залежно від використання зніматися абонплата в 2 грн.

Абонплата в день

2 грн

Інтернет

 100 мегабайт за 5 грн

Дзвінки на інші мережі

50 копійок за хвилину (було 25 копійок)

Вартість послугу понад місячний пакета в тарифі лайт +

Приклад: Якщо ви за 20 днів вибалакали всі 30 або 60 хвилин (перші 3 місяці), то кожна хвилина понад цієї норми буде коштувати 50 копійок за хвилину (було 25).

Інтернет — безліміт, але швидкість буде обмежена як тільки ви використовуєте більше 500 мегабайт і користуватися інтернетом стане просто нестерпно.

Чи варто змінювати Light + і на який?

Вирішувати, звичайно ж Вам, але найдешевший варинат це —
Підключити послугу рік без абонплат. На даний момент це найбільш вигідну пропозицію навіть враховуючи той факт, що вона весь час дорожчає. Якщо ви є власником тарифу Лайт +, то така послуга обійдеться Вам в 350 грн на рік (економія — 130 грн). Для нових абонентів лайт + ціна ще нижче (АЛЕ ЦЕ ПОКИ, швидше за все вона підніметься як це було з тарифом RED XS).

Детальніше про послугу рік без абонплат — тут

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector