Вийшло оновлення Android O Developer Preview 3. Як його встановити?

Компанія Google випустила третю тестову версію Android O. Вона носить номер збірки OPP3.170518.006 і доступна смартфонам Pixel, Pixel XL, Nexus 6P, Nexus 5X, приставці Nexus Player і планшету Pixel C.

У цьому оновленні вперше вказано порядковий номер, який отримає наступна версія Android — 8.0.0. Раніше в налаштуваннях номера не було, а версія операційної системи була вказана як Android O.

Android O Developer Preview 3 виправляє баги, додає стабільності, а також вносить зміни, що стосуються розробників. Наприклад, зараз вони можуть публікувати в Google Play Маркеті додатки з підтримкою можливостей, які будуть реалізовані тільки в Android 8.0. Огляд нововведень в Android O можна знайти на нашому сайті.

З чуток, релізний збірка Android 8.0 вийде в середині серпня і буде доступна тільки смартфонам Pixel і Pixel XL. Через кілька тижнів її отримуватимуть інші пристрої.

Для установки Android O Developer Preview 3 потрібно записатися на бета-тест і трохи почекати. Через якийсь час на ваш пристрій прийде повідомлення про можливість установки апдейта. Процес інсталяції займає близько 10 хвилин, всі програми, настройки і призначені для користувача файли зберігаються. Оновлення поширюється по Wi-Fi, але його також можна встановити за допомогою файлів заводської прошивки, які вже викладені на сайті Google:

— Nexus 5X
— Nexus 6P
— Nexus Player
— Pixel
— Pixel XL
— Pixel C

Як оновлюватися за допомогою таких файлів, ви можете прочитати на нашому сайті в цій статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector