Вигідні тарифні плани для дзвінків 2017 — Україна

тарифи для того щоб поговорити
Не так давно ми публікували статтю в якій розглядалися тарифи з абонплатою в 20 грн. І найцікавіше, що всі оператори мали такого роду тарифні плани. Але час іде і все дорожчає і на даний момент тарифних планів, які зараз доступні для переходу з такою дешевою абонплатою вже не знайти.

Тарифи для дзвінків

Варто відразу сказати, що навіть з піднятою абонентською платою дані тарифи є найдешевшими (хоча і не найбільш вигідними) на момент 2017 року

  1. Тариф лайфселл «Дзвінки всім» — абонплата піднялася з 20 грн в місяць до 40 грн — ще 16 листопада 2016 року
  2. Тариф лайт + від Водафон — абонплата з 4 квітня піднялася з 20 грн в місяць до 35 грн
  3. Тариф київстар розмови — ідеальний тариф для абоненток київстар виріс до 35 грн з кінця лютого 2017 року

Звідси виникає логічний ланцюжок, що одному оператору досить підняти абонентка плату і всі за ним її аналогічно піднімають. Виходить так, що серед мобільних операторів немає найважливішого — конкуренції і їм просто нема чого гнатися за клієнтом, тому як ціни для будь-якого абонента — однакові. При чому це стосується не тільки тарифів для дзвінків, але і тарифів для інтернету.

Найбільш вигідні тарифи

Суть нижче представлених тарифних планів полягає в тому, що ви отримуєте за практично ту ж абонентську плату, але з більш вигідними умовами.

  1. Водафон — тариф RED XS — абонентської плати 40 грн (1 гігабайт інтернету, 60 хвилин на інші мобільні і безлим в мережі). А при підключенні послуги рік без абонплат — вартість 360 грн. На відміну від вищенаведеного лайт + — 350 грн на рік.
  2. Київстар — тариф розмови навіть з піднятою абонплатою є найбільш прийнятним для спілкування. Але якщо Вам необхідний додатково ще і інтернет, то прийдеться підключати київстар онлайн
  3. Аналогічна ситуація і з тарифом Дзвінки всім, скільки б не було негативних коментарів під матеріалом про підвищення абонплати, але все одно він є найбільш дешевим серед всіх тарифів лайфселл. При цьому Тариф пільговий — не вважаємо, тому як перейти в нього неможливо.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector