Максимальний безлим і +, Як підключити, Відгуки, кому вигідно


У статті варіанти інтернету для приватного сектора ми згадували тариф під назвою максимальний безлим, тому що в ньому дійсно недорогий інтернет особливо якщо його розглядати як заміну домашнього інтернету за типом триолан, київстар, воля і інших провайдерів. Крім цього в цього з послугою додатковий номер його можна використовуватися одночасно і вдома і в смартфоні. Але про все по порядку!

Вартість послуг в тарифі максимальний безлим

Максимальний безлим

абонплата

225

Інтернет

Безліміт

Дзвінки в мережі київстар

Безліміт

Дзвінки на інші оператори

300 хвилин

СМС

300 штук в місяць

Дзвінки на міські номери

1,5 грн

У підсумку ми бачимо, що пакети відрізняються лише абонентської платою. А по факту вони однакові. Відразу питання до юристів: Чи можна цей факт віднести до дискримінації за місцем положення, аналогічний нюанс присутній і в тарифах компанії Водафон.

Як підключити даний пакет?

  • Купити новий пакет
  • Зателефонувати на номер 477 * 1

Плюси даного пакета

Як ми вже говорили раніше найцікавіший момент в тому, що вам безкоштовно надається інтернет сім пара або додаткова сім карта, тобто у вас буде 2 сім карти з одним номером. Одна з них може стояти в будь-якому інтернет модемі і роздавати Wifi а друга в телефоні і можна буде користуватися і інтернетом і дзвінками одночасно.

p.s. Так як в даному пакеті інтернет безлімітний, то такі послуги як доступ до соціальних мереж, книгам, мессенджерам і так далі — не мають значення. Тому як у вас весь трафік не буде тарифікуватися. Відповідно це практично ідеальний пакет в умови приватного сектора або постійних переїздів для доступу до інтернету.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector