Вигідні тарифи 2017. Київстар Водафон Лайфсел. порівняння

київстар Водафон лайфсел
На даний момент ні в одному мобільному операторі України немає тарифних планів, в яких би була відсутня абонентська плата. І зараз неважливо телефонуйте ви кожен день по кілька годин або зрідка набираєте, кого-небудь по роботі вам все одно доведеться платити приблизну абонентську плату.

Для тих, кому потрібен інтернет 3g

Відразу хотілося б сказати якщо ви власник смартфона і Вам на постійній основі необхідний доступ до інтернету, то Вам доведеться платити абонентську плату в розмірі 50-70 грн в залежності від оператора і регіону в якому ви проживаєте.

Для абонентів Київстар — тариф київстар онлайн — абонплата 50-70 грн
Для абонентів Lifecell — Смартфон3G або 3g + в залежності від регіону абонплата — 60 грн
Для абонентів Водафон — мінімум тариф Ред S — абонплата — 50 грн

Тарифи з мінімальною абонентською платою

Київстар

Якщо ви хочете перейти на Київстар або знайти тарифний план з мінімальною абонентської платою, то в Київстарі для цього є лінійка тарифних планів під назвою Київстар розмови регіон 2 — мінімальна абонентська плата для певних регіонів становить 20 грн. Варто відзначити той факт, що навіть якщо ви проживаєте не в цьому регіоні, то все одно цей тариф навіть для Києва з абонентської платою в 35 грн є найбільш дешевим тарифних планів в Київстар.

Лайфсел

Для абонентів лайфселл раніше був ідеальний тарифний план під назвою дзвінки всім з абонплатою в 20 грн, зараз же цей тариф продовжує бути найбільш дешевим серед усіх наявних в просуванні продуктів, але абонентська плата там вже становить 40 грн.

Також в лайфселл є тарифний план пільговий з абонплатою в 25 грн, але перейти в нього неможливо. А для того щоб стати користувачем необхідно придбати новий пакет. А це зробити досить складно виходячи з відгуків.

Водафон

Варто відзначити, що в той час як всі оператори намагалися підняти абонентську плату, компанія Водафон продовжує надавати цікаві тарифні плани. І на даний момент існує тарифний план під назвою лайт + і при цьому він діє для всіх регіонів з абонентської платою всього лише в 20 грн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector