Відстеження посилок — 4 способи з ГдеПосилка —


Шопінг в інтернет-магазині — це завжди рулетка, навіть якщо купувати товари на перевірених ресурсах. Адже ніколи не можна гарантувати, що покупки прибудуть вчасно і з точністю відповідати заявленим характеристикам. Мало того, немає ніякої впевненості, що товари взагалі не загубляться в дорозі, адже такі історії досить поширені, в чому легко переконатися, почитавши різноманітні форуми. Якщо і ви сумніваєтеся в місцезнаходження своїх обновок, варто зайнятися відстеженням посилок. Послуга дозволить в лічені хвилини з’ясувати, де знаходяться довгоочікувані речі. І хоча це не прискорить процес пересилання, зате істотно знизить напруженість від очікування.

Перевіряти замовлення ви можете на будь-якому зручному сайті — інформація на більшості з них ідентична, оскільки береться з одних і тих же джерел. Однак деякі ресурси пропонують більш багатий функціонал, завдяки якому відстеження посилок виконується з максимальним комфортом. Мова зокрема йде про сервіс ГдеПосилка, який дозволяє перевіряти відправлення в автоматичному режимі. Для цього потрібно зареєструватися на офіційному сайті ресурсу, зберегти всі питання, що цікавлять трекінг-коди і далі отримувати інформацію про переміщення товарів на e-mail. Кожен раз, як буде виявлено оновлення статусу відправлення, користувач негайно про це дізнається.

Інший варіант перевірки призначений для тих, хто рідко відвідує електронну скриньку і при цьому не розлучається зі своїм смартфоном. Їм рекомендують встановити мобільний додаток ГдеПосилка. Логіка перевірок відправлень точно така ж — швидка реєстрація та збереження в акаунті ідентифікаторів. А ось відомості про нові статуси замовлень користувач отримує у вигляді мобільних повідомлень. Їх-то точно неможливо пропустити!

Для відстеження посилок можна використовувати і інші версії цього сервісу. Наприклад, підключитися до виділеного каналу месенджера телеграм. Зручність у тому, що можна спостерігати за своїми покупками без відриву від спілкування. До того ж не доведеться встановлювати на свій смартфон додаткові програми — все що потрібно вже є! Передбачено варіант і для активних користувачів Гугл Хром. Для них розроблено спеціальний плагін, який працює, поки включений веб-оглядач. Новини про покупках ви дізнаєтеся при черговому відвідуванні улюблених сайтів. Головний плюс такого розширення — синхронізація з акаунтами деяких китайських гіпермоллов, що робить моніторинг ще більш комфортним і простим.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector