Відключити смс я на зв’язку — Повідомити мене київстар. послуга

послуга повідомити про мене
У статті Хто дзвонив, ми описували послугу компанії київстар завдяки якій ви дізнаєтеся про пропущені виклики після включення телефону. Зараз же мова піде про доповнення попередньої послуги. А саме послугу повідомити про мене і повідомити мене.

Послуга повідомити про мене — Київстар

Пояснити суть послуги краще на прикладі:

У вас відключений телефон в цей час на ваш номер хто або здійснює дзвінок, зрозуміло справа додзвонитися він не зможе. Трохи пізніше ви включаєте телефон і якщо у вас підключена послуга «Повідомити про мене», то абоненту який вам дзвонив, приходить смс — «абонент з номером XXXX вже в мережі можете йому передзвонити».

Грубо кажучи як тільки ви включите телефон за підключеної послуги все хто вам дзвонив знатимуть, про появу Вас в мережі.

Як відключити дані смс?

З огляду на, що це послуга, то її можна відключити або знову підключити, благо справа дана послуга безкоштовна і надається для всіх абонентів Київстар.

для відключення

* 100 * 13 * 3 #

Для підключення

* 100 * 13 * 2 #

Перевірка статусу послуги

* 100 * 13 * 1 #

Відключення даної послуги може знадобитися для тих, хто хоче сам вибирати кому передзвонювати, а кому ні. А ті хто дзвонили раніше навіть не знатимуть, що людина з’явилася на зв’язку.

Послуга — Повідомити мене

Тут же все навпаки і ви отримуєте смс як тільки абонент, якому ви телефонували раніше з’являється в мережі. Послуга так само безкоштовна і підключена всім абонентам київстар як і попередня.

  • Для підключення послуги USSD запит — * 100 * 12 * 2 #
  • Для відключення послуги існує запит — * 100 * 12 * 3 #

Після відключення послуги ви не будете бачити коли абонент з’явився в мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector