В iTunes пропала синхронізація додатків і рингтонів. Як бути?

Нещодавно компанія Apple оновила програму iTunes для Windows і macOS до версії 12.7, прибравши з неї можливість керувати програмами, які встановлені на iPhone і iPad. Рішення неприємне, але все не так погано. Ви як і раніше можете відновлювати через iTunes програми, які колись були в App Store, а потім зникли.

В оновленій версії iTunes все ще можна управляти викачаними фільмами, музикою, подкастами і аудіокнигами, проте зникла можливість встановлювати, видаляти і оновлювати додатки, а також синхронізувати рінгтони і документи між пристроями і міняти розташування іконок на екрані iPhone або iPad.

Звичайно, керувати програмами для iOS через iTunes не так зручно, як на самому смартфоні або планшеті, але багато користувачів звикли робити це за допомогою iTunes і тепер їм буде не вистачати такої можливості. Відновити віддалені програми можна безпосередньо на iPhone або iPad. Для цього потрібно зайти в App Store, відкрити розділ з оновленнями або купленими додатками і перейти до списку додатків, які не перебувають на пристрої. Будь-який додаток з цього списку можна встановити заново за умови, що воно не було видалено з App Store.

Що робити, якщо програми більше немає в App Store? Таке трапляється. Наприклад, ви встигли встановити піратський клон тетрису або нелегальний емулятор приставки до того, як їх видалили за порушення правил розміщення контенту. Не хвилюйтеся, їх файли нікуди не пропали, вони збереглися на комп’ютері навіть після поновлення iTunes (за умови, що на комп’ютері раніше була встановлена ​​попередня версія програми). Файли з розширенням .ipa зберігаються в Windows за адресою C: \ Users \ username \ My Music \ iTunes \ iTunes Media, а в macOS — / Users / username / Music / iTunes / iTunes Media /.

Знайдіть файл потрібного вам додатка, підключіть iPhone або iPad до комп’ютера за допомогою кабелю і перетягніть цей файл на пристрій, коли воно з’явиться в бічному меню iTunes. Точно так само можна перенести на смартфон або планшет рінгтони і книги.

Проблема в іншому. В iOS 11, яка вийде 19 вересня, більше немає підтримки 32-бітних додатків, а значить більшість старих додатків перестануть працювати і вам доведеться відмовитися від них або знайти їм заміну. Як з’ясувати, які програми стануть непрацездатні після оновлення пристрою до iOS 11, ви можете прочитати на нашому сайті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector