Увійти в Тік Тік через комп’ютер

Tik Tok — це додаток і соцмережа для мобільних пристроїв. Швидше за все ви вже знайомі з ним, тому пояснювати що це не потрібно. Але може виникнути інше питання: яким чином увійти в додаток Тік Тік через персональний комп’ютер? Сьогодні ви дізнаєтеся про це у всіх подробицях.

Що таке емулятори системи Android

У мережі можна знайти офіційний сайт додатки Tik Tok за адресою https://www.tiktok.com/. Тут знаходиться основна інформація і посилання для завантаження. Розробники не надали клієнт для комп’ютера. Але ми можемо скористатися програмою Тік Тік на ноутбуці або ПК. Для цього нам потрібно буде завантажити емулятор системи Android. Емулятор — це така ж програма, як і інші. З однією лише різницею — всередині неї ми зможемо запускати додатки, які були створені виключно для мобільних пристроїв: смартфонів і планшетів.

Ця інформація буде корисною: Як стати популярним в Тік Тік.

Як увійти в додаток Тік Тік через свій комп’ютер

Щоб ми могли знімати і обробляти відеозаписи в Tik Tok на комп’ютері, нам потрібен один з емуляторів. Який з програм вибрати — вирішувати вам.

Ви можете розглядати такі назви ПО:

 • Memu — https://www.memuplay.com/ru/;
 • Nox App Player — https://ru.bignox.com/;
 • Bluestacks — https://www.bluestacks.com/ru/index.html.

Це далеко не всі програми для емуляції Android. Не варто довго вибирати. Адже вони не дуже відрізняються функціонально. І для нашої мети підійде будь-яка з програм. Для прикладу будемо використовувати Nox App Player з тієї простої причини, що зараз на ПК автора статті встановлено саме він. Ваше завдання — визначитися з вибором емулятора, завантажити і встановити його на свій комп’ютер або ноутбук. Установка є стандартною для Windows.

Використовуючи емулятор, вам потрібно буде авторизуватися в обліковий запис Google, щоб використовувати його сервіси та заходити в Тік Тік.

Після установки програми:

 1. Запустіть її і виберіть іконку маркету на робочому столі;

  Іконка Tik Tok

  Tik Tok на робочому столі Nox App Player

 2. Система попросить вас авторизуватися в Гугл зі своїми даними або створити новий обліковий запис;

  Форма авторизації в Google

  Форма авторизації в Google через Nox App Player

 3. Пройдіть процес входу в акаунт і в пошуковому рядку Google Play напишіть «Тік Тік», щоб знайти і встановити програму.

Системні вимоги емулятора до ПК

Емулятора Android доводиться виконувати різні дії на вашому комп’ютері. Тому він повинен відповідати системним вимоги програми. У емуляторів від різних виробників вони трохи відрізняються, але не суттєво. За приклад буде знову взято Nox App Player.

Розглянемо мінімальні параметри, якими повинен володіти ваш комп’ютер:

 • Відеокарта з відеопам’яттю від 1 Гб;
 • Вільного місця на ЖД: 3-4 Гб;
 • Одноядерний процесор з тактовою частотою 2GHz;
 • Мінімальна кількість оперативної пам’яті: 2 Гб.

Як ми бачимо, емулятори не надто вимогливі до ПК. Такі машини вже в минулому. А комп’ютер з одноядерним процесором сьогодні використовують тільки дідусі та бабусі для визначення погоди та читання новин.

Як авторизуватися в Тік Тік

Коли додаток Tik Tok буде завантажено в емулятор, вам потрібно його запустити і авторизуватися в своєму обліковому записі. На головній сторінці знайдіть значок з чоловічком і натисніть його.

Кнопка профілю в Tik Tok

Кнопка особистого профілю в Tik Tok

Це кнопка вашого профілю, яка також буде корисна в майбутньому для відкриття налаштувань або власної галереї.

потім:

 1. Перед вами відкриється вікно, в якому пропонується зареєструвати новий акаунт з використанням електронної пошти або мобільного телефону. А також увійти, використовуючи акаунти Facebook, Google або Інстаграм;

  Вікно з авторизацією

  Вікно з авторизацією в Тік Тік

 2. У самому низу є рядок «Вже є обліковий запис? Увійти». Натисніть її;
 3. Система запропонує варіант пошти або телефону, який ви вводили раніше. Підтвердіть їх;

  введення пароля

  Введення пароля в Тік Тік

 4. Введіть пароль від свого аккаунта і натисніть внизу червону галочку.

На цьому етап авторизації завершений. Якщо ви забули пароль від Тік Тік або система відмовляється вас впускати по введених даних, натисніть на посилання під формою введення пароля «Ми допоможемо». У формі далі буде написано, що на вашу пошту / мобільний телефон висланий унікальний код, який потрібно ввести тут. Після цього ви зможете змінити свій пароль на новий.

Скидання пароля

Скидання пароля від профілю Тік Тік

Ви також можете використовувати для входу в аккаунт Tik Tok через комп’ютер інші соціальні мережі. Наприклад, якщо у вас вже є профіль в Facebook або Twitter, просто натисніть відповідне посилання при авторизації і підтвердіть вхід.

Особливості емулятора Nox App Player

У програмі-емуляторі Андроїд є кілька корисних функцій, які можуть вас залучити. Наприклад, в Nox App Player (як і в інших подібних) можна відкривати кілька акаунтів з різними даними для входу. Для цього при інсталяції емулятора встановлюється додатковий модуль — мультиплеер. Його іконка розташовується на робочому столі Windows поруч з основною іконкою Nox App Player.

кнопка мультиплеєра

Кнопка мультиплеєра в Nox App Player

Щоб почати працювати з декількома обліковими записами (Tik Tok, Вконтакте та ін.), Виберіть на панелі меню праворуч кнопку плеєра або запустіть його з іконки робочого столу.

Особливості емулятора:

 • Можливо, вам доводилося стикатися з проблемою, коли після скидання налаштувань мобільного пристрою, додаток з маркету відмовлялося встановлюватися. У Google Play з’являлося повідомлення «Не підтримується на вашому пристрої». Це відбувається через відмову компанії Google підтримувати застарілі версії Android. В Nox App Player є можливість вибирати будь-яку модель смартфона від версії 4.4 (підтримуваної), яким він представляється в мережі. І з такою помилкою ви більше не зустрінетесь;
 • В емуляторі ви зможете змінювати орієнтація екрану: картинка буде розташована горизонтально, як на ПК / планшеті або вертикально, як в телефоні;
 • Емулятор дозволяє геймерам використовувати в іграх Android клавіатуру і мишу комп’ютера, що значно спрощує управління.

Проблеми при вході в Tik Tok через емулятор

Іноді користувачі стикаються з проблемами в емуляторі — не виходить увійти в свій аккаунт Гугл, немає можливості завантажити додаток (помилки) і т. Д. Щоб завантажити в будь-який емулятор мобільний додаток Тік Тік, ви можете завантажити файл .apk. Ці файли є аналогом .exe в Windows — інсталяційний пакет програми.

Завантаження Tik Tok

Завантаження Tik Tok як файл .APK

Щоб завантажити такий пакет з Тік Тік, відкрийте посилання https://tik-tok.ru.uptodown.com/android/download і натисніть велику зелену кнопку «Завантажити».

потім:

 1. Коли файл завантажиться, запустіть його як звичайну програму подвійним кліком миші;
 2. Погодьтеся встановити програмне забезпечення;
 3. Або натисніть на панелі програми Nox App Player кнопку з іконкою «APK»;

  кнопка .APK

  Кнопка для установки додатків .APK

 4. І вкажіть розташування файлу на комп’ютері.

Якщо у вас виникнуть інші проблеми з установкою емулятора, опишіть їх у коментарях, і ми обов’язково постараємося вам допомогти вирішити їх.

Читайте також: Де Директ в Інстаграме на комп’ютері.

Емулятори iOS для Windows

Можливо, ви є прихильником мобільного продукції від Apple і хочете на своєму ПК з Windows встановити Тік Тік. Для цього ознайомтеся з програмою за адресою https://www.ipadian.net/. Вам необхідно буде хоча-б базово володіти англійською. Так як більшість таких емуляторів не мають російської локалізації.

Ось ще кілька програм з емуляторами iOS:

 • MobiOne — http://www.genuitec.com/products/mobione-end-of-life-notice/;
 • Xamarin Testflight — https://releases.xamarin.com/category/ios-simulator/;
 • Appatize — https://www.appatize.io/.

Встановивши один з них, ви зможете увійти в додаток Тік Тік через свій персональний комп’ютер з робочим столом, який буде нагадувати вам інтерфейс iOS.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector