Установіть клавішу зручності BlackBerry KEY2, щоб запускати різні програми залежно від вашого місцезнаходження

Додаткові апаратні кнопки нещодавно стали модними для смартфонів. Часто це незмінні кнопки, призначені для запуску голосового помічника. Це не стосується BlackBerry KEY2. Повернення з KEYone є ключем зручності, який також отримав оновлення.

Клавіша зручності — це налаштовувана апаратна кнопка, яка може працювати практично будь-що. Можна призначити будь-яку програму або ярлик для цієї кнопки, а також швидко вибрати або надіслати повідомлення до збереженого контакту. Але на відміну від KEYone, ключовий ключ KEY2 зручніший. Тепер ви можете налаштувати профілі з різними наборами програм і ярликами, які автоматично змінюються залежно від того, де ви знаходитесь.

Крок 1. Встановіть стандартний профіль

Перш ніж ви зможете визначити контекстний ключ зручності, ви повинні налаштувати його за допомогою деяких дій за умовчанням. Перейдіть до головного меню налаштувань телефону та виберіть «Швидкі клавіші». «Виберіть» ключ зручності «, а потім виберіть» Додати новий ярлик «, щоб відобразити спливаюче вікно з усіма доступними діями, які ви можете зробити за допомогою клавіші зручності.

«Відкрите додаток» дозволяє запустити програму. «Швидкий набір» дозволяє використовувати апаратну кнопку для виклику збереженого контакту (наприклад, Інший дійсний або контактний контакт екстреної служби). «Надіслати повідомлення» дозволяє швидко перейти до нового електронного листа або текстового повідомлення для конкретного контакту. «Усі ярлики» дозволяють запускати ярлики, які є конкретними діями в операційній системі або додатку (прикладні програмісти створюють ярлики).

Вибравши потрібну категорію, дотримуйтеся вказівок, щоб додати дію до профілю кнопки за умовчанням. Як бачите, я вирішив змінити ключ зручності у версії кнопки OnePlus, Alert Slider. За замовчуванням кожен раз, коли я натискаю клавішу «Комфорт», телефон перемикається на режим вібрації, вимкнення звуку або звичайного дзвінка.

Крок 2. Налаштуйте контекстні профілі

BlackBerry KEY2 має смарт-ключ для швидкого доступу. Аспект інтелекту походить від нової можливості обробляти декілька профілів, дозволяючи різні місця розташування програм, ярликів і контактів залежно від того, де ви знаходитесь. Вони можуть автоматично активуватися залежно від місця розташування за допомогою декількох різних датчиків.

Доступно чотири профілі: стандартний, профіль автомобіля, профіль зустрічі та домашній профіль. Значення за промовчанням вже активоване, і це налаштування, налаштоване на кроці 1. Щоб налаштувати інші профілі, виберіть будь-який з трьох профілів у нижній частині головної сторінки «Комфортно» у меню Параметри.

Виберіть профіль, який потрібно встановити, і повторіть крок 1, щоб додати ярлики, програми або контакти. На відміну від профілю за умовчанням, потрібно ввімкнути новий профіль. Виберіть перемикач у верхньому правому куті екрана, щоб увімкнути профіль. Після увімкнення домашнього або автомобільного профілю вам буде запропоновано підтвердити свій вибір.

Профілі не активуються вручну. Натомість вони залежать від зовнішніх тригерів. У разі використання профілю автомобіля необхідно підключити пристрій до Bluetooth у автомобілі. Для домашнього профілю потрібно настроїти домашню мережу Wi-Fi. Що стосується профілю зустрічі, воно активується з часу початку зустрічей, перелічених у календарі (як BlackBerry Calendar, так і Календар Google). Коли умова виконується, ярлики профілю активуються за допомогою клавіші (або опції, якщо у вас більше одного ярлика).

Крок 3. Спробуйте нові профілі

Після налаштування профілів перевірте, чи працюють вони. Активуйте стандартний профіль, вимкнувши Bluetooth та Wi-Fi, і натиснувши клавішу Комфорт. Після перевірки перевірте свій автомобіль або домашній профіль, підключившись до домашньої мережі Wi-Fi або підключившись до Bluetooth у автомобілі. Клавіша зручності повинна відображати ярлики, призначені для відповідного профілю, за умови, що ви правильно встановили їх.

Завдяки гнучкості клавіші зручності все, що потрібно, можна отримати одним клацанням миші. І завдяки покращеній ключовій зручності в KEY2, ці ярлики тепер задовольнять ваші точні потреби, де б ви не знаходилися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector