Unified Daemon — що це за програма і як як її видалити

Процес являє собою просте і зручне управління для програм Погода, Акції та Новини (в основному на смартфонах і планшетах Samsung). Програма є найбільш імовірною причиною високого споживання даних і витрати трафіку. Запитані дані використовуються іншими утилітами, такими як Будильник, Камера, S-Planner Desk Clock і іншими. Чим більше міст в погодних утиліти і більше записів в календарі, тим більше запитів. Отже, як можна виправити використання даних і батареї Unified Daemon?

Unified Daemon - що це за програма і як як її видалити

Робота з додатком Unified Daemon.

Що це таке

Як уже згадувалося, якщо у вас багато записів в балці системи, їй необхідно зробити більше запитів. Є два способи мінімізувати використання батареї софтом Unified Daemon. З першим методом ви можете збільшити інтервал, а другим методом ви зможете повністю відключити програму. Якщо програма відключена, дані більше оновлюватися не будуть.

Додаток Unified Daemon

Якщо Unified Daemon споживає занадто багато мобільного інтернету і даних, ви можете вибрати більший інтервал оновлення в налаштуваннях Android і обмежити фонові дані програми. Однак не слід повністю відключати демон, оскільки інші програми не можуть працювати належним чином. По-перше, ви можете змінити період оновлення Unified Daemon на Samsung Galaxy S5, S4, Note 4 і Note 3. Для кожної програми в налаштуваннях ви можете встановити свій інтервал оновлення (3, 6 або 12 годин).

Додаток Unified Daemon

деактивувати софт

Другий метод працює дуже добре, але, якщо ви вимкніть процес, згадані дані не будуть оновлені. Слідуйте інструкціям нижче, щоб зробити це.

  1. Перейдіть в «Налаштування» — «Використання даних».
  2. Знайдіть «Unified Daemon» і виберіть «Обмежити фонові дані».

Після того, як ви закінчите, використання батареї і даних Unified Daemon буде значно нижче.

Обмежити фонові дані

Компонент несподівано завершується

Щоб друкувати водяний знак додаток Unified Daemon часто зависає, вам слід один раз очистити збережені файли і перезавантажити смартфон. Дійте наступним чином:

  1. Відкрийте настройки Android.
  2. Перейдіть в «Менеджер програм» (або «Додатки») і натисніть на нього.
  3. Знайдіть тут рядок «Unified Daemon» (або «Weather Daemon») і натисніть на додаток.
  4. У розділі «Пам’ять» ви знайдете параметри «Очистити дані» і «Очистити кеш».
  5. Спочатку натисніть на кнопку «Видалити кеш». Видалити дані додатка
  6. Тепер натисніть «Видалити дані» і підтвердіть «Видалити дані додатка?» За допомогою кнопки «ОК».
  7. Перезавантажте ваш смартфон або планшет.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector