У додатках Gmail з’явилися самознищується листи. Як користуватися нововведенням?

Gmail

Компанія Google нарешті відновила мобільні додатки Gmail, доповнивши можливості сервісу новою функцією — самознищується листами. Веб-версія поштової служби отримала це нововведення ще в квітні разом з масштабним редизайном.

Тепер через програми Gmail для iOS і Android можна відправляти і отримувати листи, текст яких не можна скопіювати, переслати або роздрукувати. Більш того, на такий лист можна встановити пароль, який буде відправлений одержувачу по SMS.

Через встановлений час засекречена листування буде автоматично видалена як у одержувача, так і відправника. Таймер самознищення можна встановити на час від однієї доби до п’яти років.

Gmail

Як відправляти листи в конфіденційному режимі

Відкрийте Gmail на комп’ютері або смартфоні, натисніть «Написати» і виберіть «Включити конфіденційний режим». Тепер налаштуйте обмеження — термін доступу і пароль, вони будуть діяти і для письма, і для прикріплених файлів.

  • Якщо вибрати «Без SMS», користувачі Gmail зможуть відразу відкрити лист. Користувачі сторонніх сервісів отримають код доступу по електронній пошті;
  • Якщо вибрати «Код доступу з SMS», пароль буде відправлятися одержувачам в SMS. Введіть номери телефонів одержувачів (не свій особистий номер).

Натисніть «Зберегти».

Як достроково закрити доступ до листа

Ви можете заборонити доступ до листа раніше спочатку зазначеного терміну:

  1. Відкрийте Gmail і виберіть розділ «Відправлені»;
  2. Відкрийте конфіденційний лист;
  3. Натисніть «Заборонити доступ».

Оновлені версії додатка Gmail з новою функцією вже доступні в Google Play і App Store. Можливо, деяким користувачам доведеться почекати кілька днів, перш ніж апдейт з’явиться для їх пристроїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector