Twitter створив експериментальне додаток — Twttr. Як записатися на бета-тест

Twttr

Twitter розробляє абсолютно новий додаток до можливостей, яких зараз немає в цій соцмережі. Воно тестується під назвою Twttr, і майже будь-який бажаючий може встановити його, записавшись до програми бета-тесту.

Чим Twttr відрізняється від звичайного застосування Twitter?

В даний час основна і найбільша відмінність — абсолютно новий інтерфейс листування. Твіти вдають із себе окремі гілки з відповідями, причому повідомлення користувачів виділені різними кольорами. Зеленої заливкою відзначаються відповіді тих людей, на яких ви підписані.

Можна сказати, що Twttr — прототип нового додатка Twitter. Незабаром цю соцмережу чекають великі зміни, і ви можете випробувати деякі з них вже зараз. Чи з’являться ці нововведення в основному сервісі, залежить від результатів тесту і відгуків користувачів.

Як записатися на бета-тест Twttr?

Перейдіть за цим посиланням на онлайн-заявку. Вкажіть свій нік в Twitter і дайте відповідь на кілька питань (пристроєм на якій платформі ви користуєтеся, якою мовою спілкуєтеся і в якій країні живете). По завершенні вибору відповідей натисніть Finish.

Twttr

Далі залишається тільки чекати і вірити. Якщо ваша заявка буде схвалена, ви отримаєте по email лист з посиланням для підтвердження участі в бета-тестуванні. Після того, як ви перейдете по ній, на вашу електронну пошту прийде ще один лист — на цей раз з посиланням, по якій зможете встановити додаток Twttr на Android або iOS.

Залишати відгуки про роботу Twttr можна безпосередньо за допомогою твітів з хештегом #LetsHaveAConvo або через спеціальну онлайн-форму на сайті Twitter.

Майте на увазі, що Twitter хоча і приймає заявки на бета-тестування Twttr від всіх бажаючих, однак схвалює в ручному режимі лише частина з них. Соцмережа насамперед цікавиться користувачами, які спілкуються англійською та японською — повідомлення саме на цих мовах зараз проходять найбільш активне тестування в Twttr.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector