Тестова збірка Windows 10 — з абсолютно новим «Блокнотом»

Компанія Microsoft випустила тестову збірку Windows 10 з номером 17713. Вона доступна в рамках програми Windows Insider всім бажаючим.

Ця збірка містить нову версію «Блокнота». Вперше за довгі роки він був оновлений і тепер його можна використовувати для повноцінної роботи з текстом. У «Блокноті» з’явилася підтримка масштабування тексту натисканням Ctrl і кнопок «-» або «+» або коліщатком миші. Крім того, можна видаляти цілі слова, натиснувши Ctrl + Del. Є й інші нововведення: відображення номерів рядків при включеному перенесення слів, пошук слів в Bing через меню, яке відкривається натисканням правої кнопки миші, запам’ятовування раніше введених слів в рядку пошуку, збільшена швидкість відкриття великих файлів.

блокнот

Крім цього, Windows 10 тепер дозволяє підключатися до віддаленого робочого столу з використанням біометричного способу аутентифікації, а залогініваніе на загальні комп’ютери (наприклад, на роботі або в інтернет-кафе) за допомогою облікового запису Microsoft стало здійснюватися швидше.

Всі ці нововведення з’являться в релізной версії Windows 10 восени 2018 роки після випуску оновлення Redstone 5.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector