Telegram Bot: що це, як знайти і додати бота, як користуватися

Боти для телеграм

Бот (робот) — програма, яка в автоматичному режимі виконує різні завдання по команді користувача, імітуючи живих людей. Використання ботів спрощує життя користувача в мережі. Читайте далі, щоб дізнатися які є боти в Telegram і як ними користуватися.

Що таке Телеграм боти

Бот в Телеграм є реальним помічником, який зможе виконати будь-яке завдання відповідно до своєї програми. Він використовує той же інтерфейс месенджера, що і звичайний користувач. Сфера застосування роботів практично не має обмежень.

Вони виконують функцію посередника між користувачем і веб-сервісами. Більше немає необхідності завантажувати безліч додатків і пошукових систем на пристрій. Досить встановити Телеграм, зареєструвати аккаунт і додати потрібного бота в списки контактів.

На замітку: як обійти блокування Telegram

Перевагами використання роботів є:

 • Простота і зручність використання. Щоб скористатися ботом не потрібно проходити спеціальне навчання. Більшість команд знаходиться в меню програми.
 • Робот виконує свою функцію цілодобово.
 • Задана команда виконується протягом декількох секунд.
 • Конфіденційність особистих даних користувача. Боти не мають до них доступу.
 • Безкоштовне використання ботів користувачами месенджера.
 • Для використання робота не потрібна установка додаткової утиліти.
 • Немає спеціальних системних вимог для пристрою, щоб скористатися ботами Телеграм. Для виконання завдань боти використовують сторонні веб-ресурси.

Листування з ботом в Telegram

Залежно від функціонального призначення боти діляться на:

 • Чат-боти — імітують в чаті реального людини при спілкуванні на задану тематику.
 • Боти-інформатори — виконують функцію оповіщення про важливі події, останні новини, про прогноз погоди і заходах.
 • Ігрові боти. З ними можна пограти в різні ігри. Вони замінюють реального гравця.
 • Боти — асистенти є додатковими програмами до основної веб-версії.

Для чого використовують ботів

За допомогою бота можна виконувати наступні дії:

 • Ставити запитання і миттєво отримувати на них відповіді.
 • Завантажувати необхідну текстову інформацію і мультимедійні файли.
 • Управляти розумним будинком.
 • Погоджувати час збору учасників в груповому чаті.
 • Залишати коментарі під статтями.
 • Грати в ігри в режимі онлайн.
 • Проводити оновлення.
 • Встановлювати нагадування важливих заходів і подій.
 • Дізнаватися новини і прогноз погоди.

Магазин ботів для Telegram

Компанії, які розвивають бізнес на просторах інтернету повинні контактувати зі своїми клієнтами. Щоб отримати прибуток, важливо правильно вибудувати взаємодію з цільовою аудиторією. З цією метою використовуються можливості ботів Телеграм. Вони здатні видавати завдання працівникам підприємства, тим самим заощаджуючи фінансові ресурси.

русифікація Телеграм

Офіційна версія Telegram розроблена англійською мовою. Це викликає певні складнощі у використанні функцій програми для російськомовного населення. Щоб самостійно встановити російську мову в налаштуваннях програми можна скористатися одним з чат-ботів. Для використання бота Антона виконайте наступні дії:

 1. Запустіть месенджер на пристрої.
 2. У рядку пошуку пропишіть telerobot.
 3. Виберіть бота Антона зі списку. Додайте в друзі.
 4. Перейдіть у вікно діалогу.
 5. Натисніть кнопку «Старт».
 6. Далі необхідно задати команду із зазначенням ОС пристрою. Команда повинна виконуватися в такій формі: «locale IOS». Або Android, Windows, Linux або Mac.
 7. Надішліть цей текст роботу.
 8. Через кілька секунд отримаєте готовий файл з русифікатором.
 9. Його потрібно завантажити на пристрій. Для цього натисніть на зелену стрілку.
 10. Після завантаження натисніть на кнопку, розташовану у верхньому правому куті.
 11. Відкриється контекстне меню. У ньому потрібно вибрати «Apply localization file».
 12. В меню настройки мови виберіть «Російська мова».

русифікація Telegram

Щоб скористатися іншим чат-ботом, його також потрібно знайти за допомогою пошукової системи і додати в список контактів. Для пошуку пропишіть @RusLangBot. Коли система знайде потрібного бота, знайдіть цю програму в чат. Під діалоговим вікном виберіть «Start». Боту не потрібно давати ніяких команд. Він надішле повідомлення з переліком платформ. Виберіть відповідну для свого пристрою. Після зробленого вибору, боту в автоматичному режимі буде відправлений запит. Чекайте відповідь на відправлене повідомлення. Після отримання файлу завантажте його на пристрій. Застосуйте локалізацію. Виберіть російську мову інтерфейсу.

Пошук книг і фільмів

Знайти книгу і фільм можна не виходячи з програми Телеграм. Скористайтеся спеціальним ботом. Задайте йому параметри для пошуку. У лічені секунди він знайде потрібний файл. Користувачі Телеграм можуть обговорювати твори і ділитися ними в чатах. Любителі книг можуть використовувати таких ботів:

Flibusta Freebookbot. Щоб ним скористатися, в пошуковику додатки впишіть відповідну назву. Потім додайте його в друзі. Перейдіть до діалогового вікна. Натисніть «Почати». Користувачеві прийде повідомлення з критеріями пошуку книги. Вкажіть автора або назву твору. Таким чином, користувач автоматично відправить запит боту. У відповідь прийде інформація з результатами пошуку. Якщо твір буде знайдено, користувач отримає повідомлення з посиланнями. Клацніть по будь-якій з них. Виберіть необхідний формат книги. Завантажте файл на пристрій.

Knigovorotbot. Цей бот має обмежений функціонал в порівнянні з Flibusta Freebookbot. Розробники обіцяють це виправити. Для роботи з ним використовують три команди:
«/ Name» — потрібно ввести назву твору. Якщо назва книги складається з трьох і більше слів, вкажіть тільки ключове слово. Потім з представленого списку можливих книг знайдіть необхідне твір. Найчастіше, коли користувач вводить повну назву книги, робот відповідає, що нічого не знайдено.
«/ Author» — впишіть автора книги.
«/ Rand» — використовуючи цю команду користувач отримає перелік книг зі схожою назвою.

бот Flibusta

@mybookbot — для пошуку і завантаження художніх творів.

@eknigabot — читання книг онлайн без завантаження.

@Knizhkabot — твори в аудіоформаті.

Решта книжкові боти не справляються зі своїми функціями в повному обсязі або тимчасово недоступні для користувача.

За допомогою ботів Telegram користувач може знайти фільм або серіал для перегляду онлайн. А також, подивитися новинки кіно, афіші кінотеатрів міста і купити квитки на кіносеанс. До ботам для пошуку фільмів відносяться: @KinomanBot, @ Smo3bot, @Vidusbot і @Cnxbot.

Це цікаво: біржі реклами в Telegram

Переклад з англійської

Користувачі Телеграм можуть скористатися функціями ботів перекладачів. Великою популярністю користується робот Ytranslatebot. Він здійснює переклад слів, словосполучень і пропозицій з англійської на російську мову і навпаки. Для користувача доступно для перекладу 12 мов. Перевагою бота Dictbot є наявність тлумачного словника слів на іноземній мові. Transnowbot — простий бот перекладач, який виконує лише два завдання: переклад з англійської на російську і з російської на англійську мову. Незважаючи на обмежений функціонал, за швидкістю перекладу значно поступається боту Ytranslatebot.

Боти для Telegram

Як називають Телеграм ботів

Існує багато ботів для Телеграм. Назва кожного закінчується приставкою «bot». Вони постійно оновлюються і перевіряються на працездатність. Список нових роботів регулярно поповнюється.

Як знайти і додати бота

Знайти потрібного бота можна в Telegram Bot Store. Це своєрідний каталог. У ньому боти розділені по новинках, популярності, функціоналу і мови. Щоб додати бота скористайтеся пошуковою Телеграм. Пропишете його ім’я. Виберіть з представленого списку. Додайте в друзі.

Як користуватися ботами

Схема використання роботів Телеграм проста. Користувач переходить у вікно діалогу з роботом. Натискає «Старт». Задає команду. Отримує відповідь.

Як видалити непотрібного бота

Якщо бот перестав бути потрібним, видаліть його. Перший спосіб:

 1. Відкрийте вікно, в якому відображена листування з ботами і користувачами.
 2. Знайдіть ім’я робота, якого хочете видалити.
 3. Тапніте по імені і утримуйте пальцем протягом двох секунд.
 4. У вікні, виберіть функцію «Видалити».

Боти для Telegram

Другий спосіб:

 1. Відвідайте профіль бота Телеграм.
 2. Натисніть кнопку у вигляді трьох точок, розташованих по вертикалі.
 3. Виберіть опцію «Заблокувати».

Після видалення бота його можна знову додати при необхідності.

Якщо виникнуть питання по темі, напишіть в коментарях до статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector