Тарифи Водафон Ред S M L — 2015. Відгуки і загальне враження

сім карта Водафон фото
На даний момент тарифи Водафон red 2015 закриті для підключення і дейтсвуют тарифи Водафон 2016 яких звичайно ж підвищено абонентну.

Настав час розглянути тарифні плани оператора Vodafone і висловити свою суб’єктивну думку про даних тарифах. Відразу потрібно сказати, що тарифи в даному матеріалі будуть розглядатися тільки передоплата, а підрозділі вартість послуг буде вказані тільки важливі моменти дізнатися який тариф краще або гірше для конкретної людини можна задавши питання в коментарях, але при цьому точно вказавши на які номери ви найчастіше дзвоните і скільки грошей в місяць витрачаєте.

Вартість послуг в таріріфах Vodafone red 2015

таріфred Sred Mred L

Абонентська плата

30 грн50 грн

90 грн

Дзвінки на номери МТС і vodafone

Безліміт

Безліміт

Безліміт

Дзвінки на інші оператори України і pf кордон на номери Vodafone (про що більш докладно описано в статті дзвінки за кордон Vodafone)

30 хвилин при абонентській платі 30 грн, за 31 і наступні хвилини плата стягується по 50 коп за кожну понад пакет.50 хвилин

90 хвилин

Інтернет

500 мегабайт2 гігабайти

5 гігабайт

Тепер можна перейти до невеликим підсумками

Якщо Вам не потрібно дзвонити на інші оператори і за кордон

Даний пакет, як і будь-який інший може підійти тільки в тому випадку, якщо Ви дуже багато спілкуєтеся з абонентами МТС та при цьому платите за це більше 30 грн на місяць. Для прикладу пакет МТС смартфон з послугою рік без абонплат за 128 грн на рік, ви отримуєте практичний ті ж тарифи, але при абонентській платі в 11 грн на місяць, а не 30.

Якщо ви часто переїжджаєте або буваєте у відрядженнях

Даний пакет, мабуть, єдиний серед всіх тарифних планів всіх операторів, який не прив’язаний до регіону. І в тому випадку якщо Вам необхідний пакет з однаковими тарифами по всій Україні — це напевно ідеальний варіант.

Вам потрібно зрідка дзвонити на інші оператори і іноді за кордон

Так, краще тарифного плану не знайти для таких цілей. Але варто розуміти, що повернутися до попереднього тарифного плану не вийде і якщо Ви раніше обходилися додатковими послугами (0 за кордон МТС), то повернутися до них не вийде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector