Тарифи 3G + Свобода Супер свобода — Порівняння Лайфселл Очікування

Тарифи свобода фото
Після того як лайфселл скасував дію тарифного плану дзвінки всім (абонплата 20 грн) і всіх своїх абонентів насильно перевів на тарифний план дзвінки всім — безліміт (абонплата 40 грн) був введений тарифний план з гучним і яскравим назвою 3g + свобода і супер свобода для кожного регіону свій тариф.

Передісторія. Чого варто побоюватися з вибором даного тарифного плану та купівлею нового пакета?

Справа в тому, що більшість людей використовували тариф дзвінки всім — як просто «звонилка всередині мережі» нікому не потрібно було тих хвилин на інші оператори або мегабайт для доступу до мережі. Але зі скасуванням тарифного плану дзвінки всім стало зрозуміло, що оператору набагато вигідніше надати більшу кількість послуг за велику абонплату, ніж просто дзвінки всередині мережі за мізерну абонплату. Що і було зроблено за допомогою розглянутих тарифних планів лінійки СВОБОДА.

А з огляду на передісторію, то лайфселл легко скасує дію тарифного плану або зменшить кількість хвилин або мегабайт без попередження, як тільки побачить позитивну тенденцію підключення нових абонентів.

Регіональність тарифних планів

«3G + свобода»:

Тариф 3g + свобода діє на території

Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків,

«Супер свобода» діє в регіонах:

Івано-Франківськ, Донецьк, Ужгород, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Чернівці,

«Свобода» діє в регіонах:

Вінниця, Луцьк, Житомир, Миколаїв, Рівне, Хмельницький, Черкаси, Чернігів

Цього разу Лайф підійшов більш вибірково і створив цілих три регіони для одного тарифного плану, але відмінності від попередніх тарифів, таких як 3g смартфон, все ж більш кардинальне в абонентської плати. Тому як у всіх представлених тарифних планах — однакова абонентська плата дорівнює 60 грн.

Вартість послугу в тарифних планах СВОБОДА

3g свобода

супер свобода

Свобода

абонплата

60 грн в місяць

60 грн в місяць

60 грн в місяць

Дзвінки на всі напрямки

750 хвилин

750 хвилин

750 хвилин

Інтернет

2 Гб

3 Гб

3 Гб

Найголовніша проблема тарифів лінійки свобода

Дзвінки всередині мережі входять в видані 750 хвилин. Іншими словами якщо ви підключите даний тарифний план, то Вам доведеться розмовляти не більше 750 хвилин на місяць. І при цьому не важливо це буде дзвінок на лайфселл або на київстар.

Але ми то, вже давно звикли до того, що дзвінки всередині мережі не враховуються, з цієї причини даний пакет підійде тільки для коротких і недовгих розмов. А з огляду на планомірне підняття абонплати на всі тарифні плани лайфселл (дзвінки всім, смартфон 29), то зрозуміти дії оператора неможливо.

замість висновку

Одне залишається незрозуміло навіщо компанії лайф було робити 3 регіональних пакета якщо простіше було поширити рекламу на один пакет і зробити в усіх тарифах однакова кількість послугу (3 Гб трафіку). Швидше за все відповідь на це питання ми дізнаємося через пів року, коли в певних регіонах або знизиться кількість послуг, або підніметься абонентська плата.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector