Тариф київстар онлайн. Який регіон підключати? перевірка мегабайт і хвилин

київстар онлайн
Продовжуючи тему тарифи для смартфонів таких як смартфон 3g від Lifecell або лінійка тарифних планів vodaone red можна не згадати тариф для смартфона від київстар під назвою Київстар Онлайн.

Якщо виходити з абонентської плати та кількості послуг, що надаються компанія київстар самої жадібної серед всіх операторів, тому як абонентська плата в тарифі для київської області становить 70 грн, а кількості трафіку надається в пакеті в 2 рази менше ніж в згаданих вище тарифах від лайфселл і Водафон. Але про все по порядку.

Регіони і абонплата тарифного плану Київстар онлайн

Київстар онлайн (загальний тариф) — абонплата 70 грн

Суть в тому, що даний тариф надається в двох варіантах. Київстар онлайн загальний і Київстар онлайн регіон 2. Тариф київстар онлайн діє на території всієї України, але якщо ви проживаєте в областях зазначених нижче, то для Вас діє пільговий тариф з меншою абонплатою.

Київстар онлайн Регіон 2 — абонплата 50 грн

Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька

Вартість послуг в тарифі київстар онлайн

Абонплата в залежності від регіону

Залежить від регіону (див. Вище)

Дзвінки всередині мережі

Безлім

Дзвінки на інші оператори

60 хв (для перевірки залишку — * 112 #)

Інтернет

1 гігабайт (для перевірки залишку — * 118 #)

замість висновку

Якщо основна маса ваших знайомих використовують мережу київстар, то альтернативи тарифного плану київстар онлайн — НІ. Ви можете відмовитися від використання мобільного інтернету і підключити тариф київстар розмови з абонплатою 20 або 35 грн в залежності від регіону.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector