Як відключити анекдоти МТС Україна

Сама марна послуга надається компанією МТС якщо ще такі послуги як смарт смс, яка в принципі ще виконує будь-які функції та здешевлює покупку смс повідомлень, то послуга анекдоти також як і погода — знаходяться на першому місці по непотрібності. Але з огляду на, що читачі часто запитують про такі послуги і дані послуги існують, то вони виправдовують себе і компанія МТС Україна навіть з 1 вересня 2014 року підвищила ціну на всі послуги «Мобільний портал» і зараз весь текстовий контент такої як анекдоти, погода, гороскоп , тости коштує 1 грн за одне повідомлення.

Тому таку послуга потрібно відключити.

Як відключити Анекдоти МТС Україна.

Для відключення заходимо в мобільний портал * 121 # далі вибираємо розділ підписки і в ньому пункт відписатися і все більше ніякі послуги підключення через мобільний портал в тому числі і анекдоти приходити не будуть.

Якщо ж ви хочете почитати на дозвіллі якісь анекдоти або розваги, то проце підключити доступ до інтернету. Хоча і віддасте за це приблизно 1 грн, але все ж можливості такого подклченія набагато ширше ніж платити 1 грн за смс.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector