Тариф для планшета №2. Плашнет + від київстар. Порівняння, чи варто?

планшет + від київстар
Буквально рік тому ми розглядали тарифи для планшетів від різних операторів і на той момент переможцем виступав Водафон причому з тарифним планом спеціально не призначені для планшета. Зараз же найефективнішим тарифом для планшета знову ж є Водафон з тарифом unlim 3g. Хоча Київстар і поліпшив кількість послуг в тарифі планшет +, але все одно йому дуже далеко до тарифу Водафон.

Що мається на увазі під словами тариф для планшета?

Для початку хотілося б сказати, що згадка безлімітного тарифу Водафон для планшета не є рекламою, це дійсно вигідний тариф для використання його в планшеті з підтримкою 3g. Тому як для планшета нам потрібна велика кількість трафіку без дзвінків, смс та інших непотрібних функцій.

Вартість послуг в тарифі ПЛАНШЕТ + КИЇВСТАР

ПЛАНШЕТ +

 UNLIM 3G

абонплата

50 грн

50 грн

Інтернет

2 гігабайти у місяць

3 гігабайти в день

Facebook

безлим

Безкоштовний доступ відсутній

Дзвінки, смс, дзвінки на інші мобільні

Все дорого, але за фактом в планшеті дані послуги без потреби

підсумок

Якщо Вам інтернет в планшеті необхідний для серфінгу в мережі і пошуку нової інформації, то краще вибирати Водафон. Якщо для спілкування в мережі facebook (перегляд відео, стрічки, повідомлень і так далі), то ймовірно планшет в деяких випадках буде вигравати. Вибирати Вам!

Як підключити тариф Планшет +?

Кращим варіантом буде купити новий пакет з цим тарифом, щоб якщо він Вам не сподобається дану карту можна буде просто відкласти в сторону і вставити іншу, тому що все одно ніхто не буде знати який у вас номер.

Але в той же час можна взяти будь-яку карту і змінити тариф за номером 477

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector