Тариф 3G роутер — Лайфселл. Відгуки, оцінка. Який тариф для планшета вибрати?

лайфселл
Отже, в самій назві ми відразу дали відповідь, що даний тариф не дуже цікавий для використання в роутері або планшеті. На нашому сайті є стаття в якій описані тарифи для планшета і на даний момент там фігурує тарифний план під назвою 3g гаджет, але зараз компанія лайфселл має в своєму розпорядженні непоганий тарифний план, який спочатку не призначений для планшета, але має досить великий обсяг трафіку ( близько 10 гігабайт інтернету і 10 гігабайт Youtube), а має він назву тариф Спека. Даний тариф хоч і непоганий, але все ж є акційним і може припинити свою дію в будь-який момент. Так що з ним теж не все гладко.

У чому ж проблема тарифного плану 3G роутер?

Даний тариф має 3 варіанти

  1. Варіант — 3 гігабайт за 69 грн
  2. Варіант — 8 гігабайт за 99 грн
  3. Варіант — 20 гігабайт за 129 грн

Якщо порівняти його з тим же тарифом спека, в якому за 50 грн ви отримуєте 10 гігабайт на місяць, то незрозуміло для кого цей тариф зроблений. Тому як ви в тарифі спека ви отримаєте ще й безкоштовні 100 хвилин на інші оператори і безліміт на лайфселл. А в тарифі 3g роутер ви отримаєте всього лише інтернет і той з обмеженням.

Який же тариф вибрати для планшета?

З огляду на той факт, що дзвонити з планшета не потрібно, відправляти смс повідомлення як теж без необхідності, то і вибирати пакет можна не тільки серед тарифних планів лайфселл, а й серед інших операторів. На даний момент непоганий тариф є в компанії Водафон — тариф Unlim 3g, але в той же час в ньому велику кількість обмежень.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector