СуперНет Unlim Водафон. Відгуки та оцінка безлімітного мобільного інтернету. —


Тариф SuperNet Unlim це максимальний тариф в лінійці супернет. Як говориться в рекламі, а також згадано в назві тариф має нелімітовані доступ до інтернету. Раз у розглядати даний тариф будемо як заміну стаціонарного інтернету. Але знаючи компанію воадфон з її безлімітними пакетами по типу Unlim 3G потрібно відразу шукати підводні камені.

Наскільки безлімітний інтернет в тарифі СуперНет Unlim?

Відповідно до політики чесного використання доступу до мережі, завантажити яку ви можете за цим посиланням. Компанія Водафон досить жорстко контролює весь трафік надається своїм абонентам. А саме…

  1. Обмежений обсяг трафіку (до 3 гігабайт на добу) і що найцікавіше, далі не просто впаде швидкість до 800 кілобіт в секунду, але і за це будуть брати гроші в розмірі 7 грн за кожні 200 мегабайт. А це вже взагалі не безліміт.
  2. Використовувати даний інтернет можна тільки в телефоні або планшеті
  3. Заборонено використовувати телефон як точку доступу в зворотному випадку доступ до інтернету буде заблокований або обмежений.
  4. Заборонено використовувати сім карту Водафон з тарифом супернет безліміт в модемах.
  5. Швидкість не гарантується компанією Водафон, тому що залежить від завантаженості мережі.

В принципі 5 вищевказаних пунктів досить для того, щоб з упевненістю сказати: «Тарифний план — СуперНет Безлім не здатний замінити стаціонарний інтернет».

Вартість послуг в тарифі супернет Unlim

абонплата

115 грн

Дзвінки всередині мережі

Безліміт

Дзвінки на інші оператори

150 хвилин

Дзвінки за кордон

30 хвилин

Інтернет

Нібито безліміт, проблеми якого описані трохи вище

Як підключити тариф?

за допомогою запиту * 444 * 8 # або за допомогою програми мій Водафон.

замість висновку

Якщо купувати цей пакет для того щоб отримати безлімітний інтернет з телефону — можливо це і вигідно, але викачати за допомогою одного телефону або планшета за місяць більше 8 гігабайт без урахування youtube — досить складно. Чому 8 гігабайт? Та тому що, тариф супернет про за 85 грн включає в себе послугу відео пас і 8 гігабайт трафіку. А це досить багато при використанні лише одного смартфона.  

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector