Створення інтернет магазину — поради для підприємців —

інтернет магазин
Відразу хочеться обмовитися, що без досвіду і відповідних знань, якісне створення магазину високого рівня практично неможливо. Тому створення магазину «з нуля» краще замовити у професіоналів, або скористатися послугами певних компаній або хостинг компаній, які надають майданчики під магазин з уже встановленою CMS. Саме про цей варіант створення магазину і поговоримо більш докладно.

Даний варіант тим цікавий, що Інтернет магазин по суті вже існує в мережі, і навіть заповнений тестовим описом товару. Тобто Вам необхідно буде лише «підігнати» наявний варіант під свої потреби, і наповнити магазин Вашими товарами. Тому можна говорити, що створення магазину подібним чином має свої певні плюси (ну і мінуси, звичайно, але про це пізніше).

При цьому варто розуміти, що заповнений магазин різними товарами це тільки початок і Вам ще належить розбирати з усіма способами і методами залучення й утримання клієнта, доведеться кілька разів переробляти сторінку замовлення, або ж створити спливаючі вікна, які будуть інформативними, а не нав’язливими і будуть відлякувати клієнта. Крім цього, перш ніж вкладати в рекламу і доводити самому собі, що інтернет реклама не працює, задайте собі питання, а захотіли б ви купити щось в своєму магазині і чим ви відрізняєтеся від конкурентів. Якщо відповідь буде позитивною, то можна приступати до створення.

Отже, про плюси. Створення магазину з використанням вже встановленого на хостингу скрипта, дозволяє навіть незнайомому з вебмастерінгом людині почати бізнес в Інтернеті. Крім того, подібні скрипти, як правило, досить надійні від злому, і підходять для більшості типових Інтернет магазинів, мають більшістю необхідних віртуальної торговій точці можливостей, і одночасно дозволяють досить вільно налаштовувати їх структуру під себе.

Це плюси створення магазину подібним способом, проте, існують і деякі мінуси.
По-перше, подібний Інтернет магазин буде дуже схожий на сотні таких же в мережі. Саме втрата індивідуальності — ось один з мінусів. По-друге, цілком можливо, що, скориставшись подібною послугою, стане неможливим при необхідності перенести магазин на іншу хостинг майданчик. Ну, або, щонайменше, дуже складно.

Крім того, магазин може бути насичений безліччю непотрібних функцій, які, так би мовити, поставляються в базовому варіанті. А це дає додаткове навантаження на хостинг, і зменшується швидкість завантаження веб сторінок. Є звичайно й інші дрібні, як позитивні, так і негативні сторони створення магазину даними способом, проте ми озвучили основні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector