Смс номер 10060 Що робити Чий номер ➊⓪⓪➏⓪?

Приватбанк і номер 10060
Не так давно розбирали номер 10901, який є номером смс інформування банку Аваль. Точно таку ж функцію має і короткий номер 10060, який в свою чергу є номером ПриватБанку. За яким також можна перевірити залишок грошей на своєму рахунку, відбувається інформування про оплату товарів або послуг і так далі.

В принципі проблем як таких з номером 10060 не було б, якби Приват банк в кожній смс вказував свої координати. Наприклад, просто в кінці кожного повідомлення був підпис: «Приватбанк». У такому випадку ніхто б не плутався, звідки прийшла смс і з якого банку. Тому що ті люди, які не мають відношення до Приватні банку, і отримують смс з текстом, — «На вашому рахунок заборгованість становить -320 грн», — трохи губляться.

Що робити якщо прийшла СМС з номера 10060

  1. Якщо ви є клієнтом Приват банка, то швидше за все ви знаєте про якому рахунку і які гроші йдеться.
  2. Якщо ви не є клієнтом вищезазначеного банку, то в цьому випадку слід згадати, звідки Приват банк знає Ваш номер, можливо ви недавно підписували якусь папір в магазині або у вас не працював телефон час від часу. У будь-якому випадку потрібно задуматися. Тому як схем шахрайства в Приватні банку — просто величезне. Якщо ви впевнені, що ніякі відносин з банком Вас не пов’язує, то можна нічого не робити.
  3. Якщо ви не впевнені, то радимо зателефонувати на гарячу лінію в Банк.

Телефони гарячої лінії приват банку — 0 (800) 500 003
Телефон для дзвінків з-за кордону — 38056 716 11 31

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector