Система визначення схвильованості по голосу з телефону —

Пам’ятаєте анекдот як професор оголошує учням ступеня дратівливості людини, дл цього підіймає трубку телефону набирає перший номер, який він тільки що придумав і каже: «Здрастуйте, покличте, будь ласка, Петю до телефону». З протилежного боку ввічливо відповідають, що тут такий не проживає. Він покладає трубку і набирає знову той же номер і задає те ж питання. Звертаючи увагу учнів, що це втора ступінь дратівливості. З протилежного боку вже не дуже спокійно відповідають, що я вже вам сказала, що Петя тут не проживає. Професор знову покладає трубку і говорить, що зараз буде 3-й ступінь дратівливості і остання — знову піднімає трубку і задає те ж питання на іншій стороні криками і криками кажуть що Петя тут не проживає.

Тут піднімається студент і каже:
— Я знаю, що є четверта ступінь.
Підходить до телефону набирає той же номер і говорить:
— Здрастуйте, це Петя мені ніхто не дзвонив.

Це звичайно все жарти але, ось непогано було б визначати ступінь розлади та стани людини, який дзвонить в call центр.

Вас читають раніше ніж ви думаєте

І вчені з тих університету з Нідерландів збудували програму оцінки схвильованості людини. Що може дуже допомогти в службах приймають дзвінки. Уявіть якщо в пожежну телефонує людина і каже що горить його будинок, а програма визначає що він навіть радіє ніж переживає або зворотна ситуація. У всякому разі, це правильно і цікаво, єдине залишилося зробити якісний тест і визначити помилку при підрахунку чинників.

Принцип роботи.

Працездатність дано системи заснована практично на тих же факторах що і детектор брехні по голосу. Це тембр голосу, частота дихання і грунтуючись на даних факторах, психологи з точністю в 90 відсотків можуть визначити наскільки людина схвильована або засмучений. Проблема в тому, що дані, які надає ця програма не можна уявити в суд або документально.

За основу були взяті реальні дані дзвінків в екстрені служби.

p.s. Пакети лайф Україна з великим вибором на сайті http://vipnumber.kiev.ua/krasivie-nomera-laief.html

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector