Швидко витрачається мобільний трафік? Найефективніші способи вирішити проблему

трафік

Мобільний трафік — то, чого ніколи не буває занадто багато. Але якщо ви помітили, що він витрачається на вашому смартфоні занадто швидко, можливо, він витікає кудись не туди, і є сенс пошукати варіанти економії або навпаки — підібрати новий тариф.

оновлення додатків

Зайдіть в налаштування Google Play Маркета на Android або App Store на iOS і перевірте, через яке з’єднання відбувається оновлення додатків та ігор. Увімкніть оновлення тільки по Wi-Fi і без необхідності не оновлюйте додатки по стільникового зв’язку.

оновлення системи

Нові версії операційної системи і патчі зазвичай важать дуже багато, тому утримайтеся від їх скачування по стільникового зв’язку. Качайте апдейти тільки через Wi-Fi — так швидше і економніше.

додатки

Багато додатків підтримують зв’язок з серверами своїх розробників, постійно щось відправляючи туди і отримуючи звідти. Особливо шкідливі в цьому сенсі додатки з рекламними банерами — в них можуть бути вбудовані клікери, які імітують натискання на оголошення. Вивантажуйте такі додатки з пам’яті, видаліть непотрібні, а у випадку з корисними — придбайте їх преміум-версії без реклами.

віджети

Як правило, віджети інтерактивні і в режимі реального часу відображають якусь інформацію (погоду, курси валют і т. Д.) І чим частіше вони звертаються до серверів, тим більше трафіку споживають. Розберіться, чи всі віджети вам потрібні, і приберіть зайві, а в тих, що залишилися, збільште інтервал отримання нової інформації до максимально прийнятного рівня.

Новинні програми

Деякі новинні додатки підвантажують статті в фоновому режимі. Зайдіть в налаштування кожного і відключіть скачування статей, якщо ви рідко їх читаєте. Краще завантажити публікацію тоді, коли вона вам дійсно цікава, ніж постійно качати те, що вам не треба.

Wi-Fi проти стільникового зв’язку

Намагайтеся підключатися до Wi-Fi завжди, коли він доступний, в тому числі в громадському транспорті, кафе, торговельних центрах і на вулиці. Так, є заморочки з авторизацією, але багато публічних точки запам’ятовують користувачів, і наступного разу вказувати номер телефону і вводити SMS-код не буде потрібно.

стиснення трафіку

Використовуйте браузер, що стискає трафік (яндекс.браузер або Opera Mini). У Chrome стиснення можна активувати в налаштуваннях. Майте на увазі, що компресія може негативно позначитися на якості ілюстрацій на сайтах, зате попутно збільшується швидкість рендеринга сторінок.

файервол

Якщо трафіку катастрофічно мало, він моментально витрачається і ви не можете з’ясувати причини витоку, кращий вихід з цієї ситуації — встановити антивірус з функцією брандмауера або окремий фаєрвол. Такі утиліти дозволяють відслідковувати обсяг трафіку, який витрачають різні додатки, а також повністю забороняти будь-яким з них вихід в інтернет. Антивірус також дозволить виявити додатки, які ведуть себе дивно і неприродно — наприклад, займаються прихованим Майнінг.

більше трафіку

Можливо, ваш трафік закінчується занадто швидко через те, що у вас його мало. В цьому випадку вам слід підібрати більш оптимальний тарифний план — нехай дорожче, але з достатньою кількістю доступних гігабайт.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector